Zamknij

Anna Lewandowska trenuje w ciąży. Pokazała zdjęcie z siłowni [FOTO]

Maciej Friedrich
08.11.2019 14:25
Anna Lewandowska trenuje w ciąży. Pokazała zdjęcie z siłowni [FOTO]
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER /EAST NEWS

Informacja o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży, była medialnym wydarzeniem. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie z siłowni, na którym można dopatrzyć się ciążowego brzuszka. Zdradziła także, że nadal trenuje.

Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą. Radosną nowinę przekazał Robert Lewandowski podczas meczu Ligi Mistrzów, zdradził także, w którym miesiącu ciąży jest Ania. Informacja o kolejnym dziecku pary zelektryzowała fanów na całym świecie. Wielbiciele Lewandowskich z niecierpliwością wyczekują każdej nowej informacji lub zdjęcia. Ania nie kazała im zbyt długo czekać, na jej profilu na Instagramie pojawiła się fotografia z siłowni.

Anna Lewandowska w ciąży na siłowni. Pokazała zdjęcie

W piątek, 8 listopada Anna Lewandowska postanowiła podzielić się zdjęciem z siłowni. Niektórzy internauci dopatrzyli się na fotografii ciążowego brzuszka. Najwyraźniej trenerka spodziewała się pytań o trening w trakcie ciąży, bo wyprzedziła pytania fanów.

Trening zrobiony. Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczyCo to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmie przyszłej mamy pod dany trymestr – czytamy w poście.

Lewandowska zapowiedziała także, że przygotowuje nowy program treningowy przeznaczony dla kobiet w ciąży.

 Lewandowscy pokazali twarz Klary. Fani: "Podobna do Roberta"

Zagłosuj

Śledzisz życie Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF