Zamknij

Anna Lewandowska tuli do brzuszka śpiącą Klarę. To najsłodsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek pokazała [FOTO]

Judyta Wanicka
20.03.2020 10:18
Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Dziewczynka zasnęła w ramionach trenerki po intensywnym treningu. To koleje zdjęcie, na którym tak wyraźnie widać twarz Klary Lewandowskiej. 

Klara Lewandowska skończy w maju trzy lata. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i coraz aktywniej uczestniczy w życiu rodziców. Wkrótce będzie mogła pomagać im w opiece nad nowym członkiem rodziny, który jest już w drodze. Anna Lewandowska jest w ósmym miesiącu ciąży i jeszcze tej wiosny urodzi drugie dziecko. Mówi się, że trenerka spodziewa się kolejnej dziewczynki, ale sama zainteresowana na razie nie potwierdza tej informacji. Klarę czeka więc emocjonujący okres. Tymczasem dziewczynka spędza czas w domu z powodu epidemii koronawirusa. Na szczęście nie może narzekać na nudę i brak ruchu. Ostatnio tak intensywnie ćwiczyła, że aż padła ze zmęczenia w ramionach mamy. 

Anna Lewandowska pokazała śpiącą Klarę

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie śpiącej Klary wtulonej w ciążowy brzuszek. Widok jest tak rozczulający, że trenerka nie mogła się nim nie podzielić z fankami. 

Klarcia przytulona do brzuszka smacznie śpi. NAJPIĘKNIEJSZE uczucie! - wyznała ciężarna trenerka. 

Klarcia zmęczona codziennymi ćwiczeniami z mamą i tatą - podpytała Annę jedna z fanek.

Okazało się, że rzeczywiście trzylatka zasnęła po wspólnym treningu. Ania ostatnio często pokazuje, jak ćwiczy z Klarą. Widok trzylatki wesoło brykającej na macie jest absolutnie rozbrajający! Co ciekawe, Anna i Robert coraz odważniej pokazują córkę z przodu. Twarz Klary przestaje powoli być tajemnicą, ale - jak twierdzi Anna Lewandowska - na "pełny efekt" trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Anna Lewandowska zdradza, kiedy pokaże całą twarz Klary

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw