Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska doceniona przez niemieckie media. Udzieliła wywiadu magazynowi o tematyce fit

14.02.2019 14:48

Anna Lewandowska została doceniona przez niemieckie media. Blogerka i sportsmenka udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi „Fit for fun”. Opowiedziała w nim o swojej pasji, pracy i motywowaniu ludzi do zdrowego stylu życia.

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi fot. ---

Anna Lewandowska doceniona przez niemiecki magazyn

Anna Lewandowska dawno już przestała być w cieniu sławnego męża – Roberta Lewandowskiego. Trenerka prowadzi kilka biznesów związanych ze zdrowym stylem życia, organizuje obozy treningowe i jest twórczynią aplikacji dietetyczno-treningowej. W Polsce zainteresowanie jej osobą jest ogromne. Również za granicą budzi ciekawość.

Mieszkająca na co dzień w Monachium Lewandowska udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi „Fit for fun”. Informacją podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Mój ostatni wywiad w niemieckim magazynie »Fit for fun«, gdzie opowiadałam o tym, jak PASJA stała się pracą! O tym, jak sport mnie wychował. Motywowanie ludzi do zdrowego odżywiania, do treningów od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Robię to na wszystkie możliwe sposoby” – napisała Anna Lewandowska.

To nie pierwszy raz, gdy żona Roberta Lewandowska doceniana jest przez zagraniczne media. Wcześniej niemiecki tabloid „Bild” wymienił ją w gronie najbardziej wpływowych WAGs.

RadioZET.pl/ SW

Oceń