Zamknij

Anna Lewandowska umęczona życiem: "Nie śmiem marudzić"

Anna Skalik
24.06.2020 16:02
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już od prawie dwóch miesięcy cieszą się obecnością swojego drugiego dziecka - Laury. Choć Klara jest już całkiem duża i samodzielna, to jednak opieka nad dwójką dzieci jest dużym wyzwaniem. Ania podzieliła się z fankami tym, jak wygląda teraz jej życie jako matki. Mimo zmęczenia, nie zwalnia tempa.

Ania Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać jej mocno zmęczoną twarz. Lewa pozuje bez makijażu, a jej oczy są wyraźnie zmęczone. "momlife - takim hashtagiem Lewa opatrzyla nowe zdjęcie. Dodała też komentarz, w którym wyznaje, że "Nie śmie marudzić", ale chętnie udałaby się na jakiś wypad za miasto.

Anna Lewandowska zmęczona: "Nie śmiem marudzić"

"Ale, ponieważ rzuciłam fajterskie wyzwanie, nie śmiem marudzić. Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej... chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto. Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara... to istna torpeda. Ciekawe po kim" - pisze.

Jak zwykle post Ani na Instagramie spotkał się z dużym (i pozytywnym) odzewem od fanek. Kobiety przyznają, że Lewandowska jest dla nich inspiracją do ćwiczeń. Wiele komentujących, podobnie jak Lewa, ma za sobą niedawny poród. Mimo wszystko czują się zmobilizowane do ćwiczeń - właśnie dzięki Ani.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Ania podzieliła się innym zdjęciem, zrobionym tuż po treningu, na którym widać, że nawet dla niej powrót do intensywnej aktywności po ciąży jest bardzo trudny. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich fanek.

Ania Lewandowska: Wiek już nie ten sam

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS