Zamknij

Anna Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Brat trenerki zabrał głos

Patrycja Chudolińska
16.01.2020 13:49
Anna Lewandowska
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Do tej pory nie ujawniła jednak, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Dziennikarze postanowili zapytać o to jej brata, Piotra Stachurskiego. Jego odpowiedź zaskakuje.

Anna Lewandowska jest w ciąży

Anna Lewandowska poinformowała o drugiej ciąży w listopadzie. Obecnie jest w 6. miesiącu, jednak wciąż nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Trenerka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia ciążowych krągłości, a media prześcigają się w poszukiwaniu szczegółów, które mogłyby zdradzić płeć kolejnego dziecka Lewandowskich.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że "Lewa" spodziewa się kolejnej córki. Blogerka zdementowała jednak te plotki. Teraz o ciąży siostry postanowił opowiedzieć Piotra Stachurski. Reporterzy "Jastrząb Post" zapytali, czy zna już płeć maluszka.

Brat ujawnił płeć dziecka Lewandowskiej?

Piotr Stachurski, brat Anny Lewandowskiej, nie fascynuje się sportem i żyje raczej w cieniu starszej siostry. Wielokrotnie przyznawał jednak, że są sobie bardzo bliscy.

- Ania staje za mną murem. Ja za Anią, tak więc wspieramy się. Ania mi kibicuje i sama bierze mnie do swoich sesji, więc mam tę przyjemność jej pomagać. Idę za radą im ciszej jedziesz, tym dalej dojedziesz. Nie chciałbym być jakąś osobą publiczną i rozpoznawalną, ponieważ są tego plusy i minusy - powiedział w jednej z rozmów z "Jastrząb Post".

Teraz dziennikarze portalu postanowili zapytań go ciążę Anny Lewandowskiej. Odpowiedź mocno zaskakuje - okazuje się, że płeć kolejnego dziecka trenerki wciąż jest nieznana.

- Cała rodzina jest już w gotowości (...) Czekamy. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Ja dzwonię do mojej siostry i pytam, jak się czuje. Trzymam kciuki. Ona wie, że może na mnie liczyć - podkreślił Piotr Stachurski.

Myślicie, że Ania nie chciała poznać płci kolejnego dziecka? A może nie zdradziła tego jeszcze najbliższym?

RadioZET.pl/PCh