Zamknij

Anna Lewandowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Judyta Wanicka
06.05.2020 11:21
Ann i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska urodziła! Jakiej płci jest drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich i jakie otrzymało imię? Robert zdradził szczegóły i pokazał pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie. 

Anna Lewandowska urodziła - jaka płeć i imię dziecka?

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami. Para przez całą ciążę trzymała płeć dziecka w tajemnicy, ale już wiadomo, że Anna Lewandowska urodziła dziewczynkę. Robert przekazał radosną nowinę na Instagramie i opublikowali pierwsze zdjęcie pociechy. Przy okazji fani poznali imię drugiego dziecka Lewandowskich. Anna i Robert nazwali córkę Laura. 

Część maleńka! Witaj na świecie Lauro. Dobra robota mamusiu - napisał na Instagramie Robert. 

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko 

Podobnie jak w przypadku narodzin Klary płeć i imię drugiego dziecka Lewandowskich pozostawały tajemnicą do samego końca. Tym razem jednak trenerka nie ukrywała ciąży i chętniej pokazywała brzuszek w mediach społecznościowych. Starała się także wykorzystać swój stan do promocji nowego projektu Baby by Ann i nowych programów treningowych dla kobiet w ciąży. Do końca pozostawała aktywna zawodowo. 

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich - córka Laura, przyszło na świat w podobnym terminie, jak  Klara, urodzona 4 maja 2017 roku. Para wielokrotnie podkreślała, że zamierza sprawić małej rodzeństwo. Nie przypuszczała jednak, że nastąpi to tak szybko. W jednym z wywiadów Anna wyznała, że druga ciąża była nieplanowana. 

Druga ciąża Anny Lewandowskiej to wpadka? Śmiałe wyznanie trenerki

O tym, że Lewandowscy spodziewają się kolejnego dziecka, fani dowiedzieli się 6 listopada 2019 podczas meczu z Olympiakosem Pireus.  Robert Lewandowski wykonał tzw. cieszynkę - włożył piłkę pod koszulkę i kciuk do ust, dając do zrozumienia, że pociecha jest już w drodze. Po spotkaniu Lewandowscy potwierdzili ciążę na Instagramie. Anna była wówczas w czwartym miesiącu. 

Zagłosuj

Podoba ci się imię Laura?

Liczba głosów:

RadioZET.pl