Zamknij

Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży ćwiczy z Klarą. Widok rozczulił fanów [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
28.01.2020 22:32
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała relację z obozu Camp by Ann, na którym oprócz gwiazd, widać dwuipółletnią Klarę. Córka trenerki wywołała sensację, biorąc udział w zajęciach i ćwicząc ramię w ramię z mamą. 

Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży, mimo to nie zwalnia tempa. Trenerka zorganizowała kolejną edycję obozu Camp by Ann, na który już tradycyjnie zaprosiła popularne celebrytki i gwiazdy social mediów. Ale największą sensację wzbudziła obecność 2,5-letniej Klary Lewandowskiej. Dziewczynka jest bez wątpienia języczkiem u wagi podczas zajęć. Nie tylko ze względu na fakt, że to córka Ani i Roberta, ale również dzięki niesamowitym popisom podczas treningów. 

Anna Lewandowska pokazała Klarę na Camp by Ann

Zimowy obóz Anny Lewandowskiej przyciągnął tłumy kobiet chcących schudnąć i poprawić kondycję. Najmłodszą uczestniczką jest Klara Lewandowska. Dziewczynka dzielnie towarzyszy mamie w zajęciach i ćwiczy razem z resztą grupy. Trenerka pękała z dumny, widząc, jak córka wykonuje skłony i podskoki w towarzystwie Oli Dec. 

Jestem dumna z mojej córeczki. Ćwiczyła dzisiaj z nami cały trening - pochwaliła się Anna Lewandowska. 

klarunia 222
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
klarnia
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Na Instastory pojawiła się relacja z treningu, w której można zobaczyć rozbrykaną Klarę. Dziewczynka radzi sobie z ćwiczeniami zaskakująco dobrze i ani przez moment nie grymasi. 

aniania
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
1223
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Spotykam na swojej drodze tysiące ludzi i co zrozumiałe każdy jest inny. Uśmiechnięty, roztargniony, emocjonalny, cichy, głośny, szczery, cierpliwy, zamknięty, otwarty itd.
To, że każdy jest inny, jest fajne, ale wiecie co? Ostatnio zauważyłam, że otaczają mnie tylko pozytywni ludzie - podsumowała obóz Anna Lewandowska. 

RadioZET.pl/jw