Zamknij

Anna Lewandowska w bikini. Pochwaliła się brzuszkiem w 7. miesiącu ciąży [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
10.02.2020 10:26
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała się w bikini w 7. miesiącu ciąży. Trenerka wypoczywa na plaży w Dubaju. W weekend pochwaliła się fankom, jak prezentuje się jej ciążowa figura dwa miesiące przed porodem.

Anna Lewandowska za dwa miesiące urodzi drugie dziecko. Ciążowe krągłości są coraz większe, ale trenerka nie spoczywa na laurach. Niedawno poprowadziła obóz treningowy Camp by Ann, na którym ćwiczyła w gronie gwiazd i popularnych influencerek oraz córki Klary. Po pracowitym okresie żona Roberta wybrała się na zasłużone wakacje. Na cel wypoczynku wybrała Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Anna Lewandowska jest w 7. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska od kilku dni dzieli się wyjątkowymi chwilami spędzonymi w ekskluzywnym kurorcie. Gwiazda zamieściła m.in. zdjęcie z plaży zrobione o zachodzie słońca. Widać na nim, jak Anna Lewandowska dumnie eksponuje ciążowe krągłości w bikini.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej w 7. miesiącu ciąży wywołało żywiołową reakcję fanek, w tym zaprzyjaźnionych z trenerką gwiazd.

Najpiękniej - skomentowała zdjęcie Małgorzata Socha.

Cudne zdjęcie! Aniu, wyglądasz przepięknie, bez dwóch zdań ciąża Ci służy - komplementują fanki.

Pojawiły się też pytania o podróżowanie dwa miesiące przed porodem.

Nie boisz się tak podróżować w ciąży? Nikt Ci gwarancji nie da, a dziecko chyba najważniejsze niż fotka w Omanie... - napomknęła jedna z obserwatorek.

Podróżuję w porozumieniu z moim lekarzem, dziękuje za Twoją troskę - uspokoiła Anna Lewandowska.

Zagłosuj

Co sądzisz o podróżowaniu samolotem w zaawansowanej ciąży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw