Zamknij

Anna Lewandowska w bikini. Pokazała brzuch dwa miesiące po porodzie [ZDJĘCIE]

14.07.2020 15:32
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na początku maja 2020 została mamą po raz drugi. Na świat przyszła kolejna córka trenerki i piłkarza Roberta Lewandowskiego - Laura. Teraz "Lewa" pokazała, jak wygląda jej brzuch dwa miesiące po porodzie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dwa miesiące temu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Do 3-letniej Klary dołączyła jej młodsza siostra, Laura. Ostatnio cała rodzina postanowiła wyjechać na krótki urlop, aby odpocząć od zobowiązań zawodowych. Lewandowscy wybrali się na wakacje do Grecji. Choć para spędza czas przede wszystkim na odpoczynku, nie zapominają o utrzymywaniu kontaktu ze swoimi fanami.

Ania Lewandowska regularnie publikuje nowe zdjęcia i wpisy na swoim profilu na Instagramie. Blogerka pokazuje obserwatorom, że nawet na wakacjach dba o zdrową dietę i aktywność fizyczną. Ostatnio wstawiła fotkę, która jeszcze bardziej zmotywowała jej odbiorców. Lewandowska pokazała, jak wygląda jej ciało zaledwie dwa miesiące po porodzie. Jej forma zachwyca.

Zobacz także: Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała urocze zdjęcie rodziny [FOTO]

Anna Lewandowska w stroju kąpielowym dwa miesiące po ciąży

Anna Lewandowska zapozowała do najnowszego zdjęcia w czarnym stroju kąpielowym. Trenerka usiadła ze skrzyżowanymi nogami i zaprezentowała, jak wygląda jej brzuch kilka tygodni po porodzie. Internauci są oczarowani jej figurą. W komentarzach podkreślają, że jest dla nich inspiracją do kontynuowania treningów.

- Ślicznie wyglądasz!

- Boska.

- Pięknie wyglądasz - piszą fani.

Wam też się podoba?