Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska w blondzie. Lepiej niż w ciemnych włosach?

27.11.2017 15:04

Ania Lewandowska przez wiele kobiet uznawana jest za ikonę stylu. Uwagę przyciągają zarówno jej świetnie dobrane stylizacje, jak i zdrowe, gęste włosy, które trenerka często rozpuszcza. Wszyscy przyzwyczajeni są do ciemnego koloru włosów Lewandowskiej, jednak ona na na Instagramie pokazała swoją fotkę w blondzie. Przefarbowała?

Anna Lewandowska fot. Instagram

Robert Lewandowski zaszokował niedawno swoich fanów tym, że przefarbował czuprynę na jasny blond. Kiedy opublikował w sieci zdjęcie "po" niektórzy nie dowierzali. Czyżby jego śladem postanowiła iść jego żona? Na swoim Instagramie Ania Lewandowska opublikowała fotki, które pokazują ją w... blondzie. Jednak uprzedzając wszelkie pytania poinformowała od razu, że zdjęcia są stare i zrobione zostały prawie 10 lat temu. Kto kojarzy taką Anię?

2
Zagłosuj

Ania Lewandowska wygląda lepiej w blondzie czy z ciemnymi włosami?

Naszym zdaniem trenerka znacznie lepiej wygląda w obecnym kolorze włosów. Zdaje się też, że samej zainteresowanej ten kolor bardziej przypadł do gustu, choć dla zabawy zapytała o to, czy powinna wrócić do blondu. Zadeklarowała jednak, że raczej nie ma zamiaru wracać do tamtej barwy włosów.

1

RadioZET.pl/SA

Oceń