Zamknij

Anna Lewandowska w butach za 4 tys. złotych. Internauci: "Są koszmarne, ale może się nie znamy?"

21.09.2020 20:37
Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nietypową stylizacją. Szczególną uwagę internautów przykuły buty trenerki. Jedni je pokochali, inni twierdzą, że są "koszmarne".

Anna Lewandowska cieszy się bardzo dużym gronem obserwatorów. Polska blogerka, choć początkowo znana była przede wszystkim jako żona Roberta Lewandowskiego, dziś jest marką samą w sobie i inspiracją dla wielu kobiet. Trenerka jest autorytetem w kwestii ćwiczeń, zdrowego odżywiania oraz stylu życia. Fanki interesują się także stylizacjami "Lewej", która niewątpliwie jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie.

Ostatnio Anna Lewandowska zaskoczyła internautów swoją stylizacją. Gwiazda zapozowała do zdjęcia w ciemnoszarej bluzce, krótkich spodenkach, szarym płaszczu i... dużych butach. Modne w ostatnim czasie botki skojarzyły się części osób z kaloszami. Szokująca okazała się także cena obuwia - ten model marki Bottega Veneta kosztuje blisko 4200 złotych.

Zobacz także:  Lewandowska pokazała twarz Klary. "A mówiłaś, że nie będziesz pokazywać dzieci" [FOTO]

Anna Lewandowska w nietypowych butach za 4 tys. złotych

Anna Lewandowska zapozowała do zdjęcia w kwiaciarni. Pod wpisem na Instagramie posypały się komentarze - zarówno te bardziej pozytywne, jak i negatywne. Większości nie spodobały się jednak drogie botki.

- Skąd botki? Mega są.

- Jezu. Okropne te buty. Co za trupięgi

- Buty okropne, ale Pani wyjątkowa.

- Aniu, namiary na te super buty?

- Koszmarne są, ale może się nie znamy? - czytamy w komentarzach.

A wy co sądzicie?