Zamknij

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Redakcja
10.12.2018 10:45
Lewandowscy
fot. Instagram

Od kiedy „cieszynka” Roberta Lewandowskiego dwa lata temu ogłosiła pierwszą ciążę Anny Lewandowskiej, wiele osób zastanawia się, kiedy przyjdzie czas na drugie dziecko sportowej pary. Najnowsze zdjęcie Lewandowskich daje do myślenia. Czy Ania znów jest w ciąży?

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się niedawno na przyjęciu gwiazdkowym drużyny Lewego w Monachium. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się wspólne fotki z tego wydarzenia, które zelektryzowały część obserwujących. Ania ma na sobie długą, dość luźną kreację z grubszego materiału przypominającego welur. Sukienka ułożyła się w taki sposób, że na brzuchu Lewandowskiej widać zaokrąglenie. Choć nie wszyscy to zauważyli, to jednak wielu ciekawskich od razu dało znać, że wygląda tak, jakby Ania była w drugiej ciąży.

Anna Lewandowska znów w ciąży?

Patrząc na zdjęcie, nie można nie zauważyć pewnych fałdek w okolicach brzucha trenerki. Zdania co do tego, czy jest to ciąża, czy raczej „ciąża spożywcza”, są podzielone.

„Przyglądam się od niedawna pani rysom i brzuchowi i też się zastanawiam czy to nie ciąża”,  „Tak się sukienka ułożyła. Ludzie, dajcie żyć!”, „Nie zazdroszczę Wam. Nawet się człowiek ubrać nie może inaczej niż zwykle, bo jak już odstaje tam i ówdzie to już afera »Lewandowska w drugiej ciąży«”, „Już człowiek w święta bigosu nie może zjeść bo zaraz ciąża”.

Niektórzy mówią wprost, że wszystko to po prostu wina niekorzystnie dobranej kreacji. „Pani Aniu, welurowym workom na ziemniaki mówimy nie” – napisała internautka.

Ani Ania, ani Robert nie zareagowali na żaden z komentarzy, jednak wygląda na to, że choć obydwoje deklarowali wcześniej, że nie chcą poprzestać na jednym dziecku, to jednak tym razem ciążowy alarm jest nietrafiony.

RadioZET.pl/SA