Zamknij

Anna Lewandowska w odważnej stylizacji na wybiegu dla modelek. Pojawi się w "Top Model"

19.08.2020 14:34
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała nietypowe zdjęcie z wybiegu dla modelek. Okazuje się, że trenerka wzięła udział w nagraniach do nowego sezonu "Top Model". Będzie oceniać zmagania uczestników?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Choć początkowo popularność przyniosło jej nazwisko męża, teraz "Lewa" tworzy własną markę osobistą, a jej działania obserwują największe media i tysiące fanów. Gwiazda zapraszana jest do wielu programów w roli eksperta od zdrowego odżywiania, treningów oraz macierzyństwa. Okazuje się, że już niebawem widzowie zobaczą ją w kolejnym show.

Lewandowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wybiegu dla modelek. Okazuje się, że jest to fotografia z planu "Top Model". Dziewiąta edycja show ma zadebiutować na antenie TVN w jesiennej ramówce 2020 roku. W jury jak zwykle zasiądą Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. Mentorem i wsparciem dla uczestników za kulisami będzie Michał Piróg.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała bratową. Piotr Stachurski ma piękną narzeczoną [FOTO]

Anna Lewandowska na planie "Top Model"

Anna Lewandowska pojawiła się na planie programu w odważnym niebieskim topie, który podkreśla biust oraz odsłania brzuch, rozpiętej marynarce i czarnych, luźnych spodniach. Internauci podejrzewają, że trenerka będzie oceniać uczestników w jednym z odcinków "Top Model". W poprzednich edycjach goście specjalni przygotowywali wyjątkowe wyzwania dla początkujących modelek i modeli. Możliwe, że tym razem to Lewandowska przeprowadzi z nimi intensywny trening.

- Super dzień z pozytywną ekipą Top Model. Dziękuję za miłe doświadczenie - dodała w opisie.

Jesteście ciekawi udziału Ani Lewandowskiej w "Top Model"?