Zamknij

Anna Lewandowska w ogniu krytyki po klęsce Polaków

Redakcja
25.06.2018 12:39
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
fot. Instagram

Mecz o wszystko dla reprezentacji Polski zakończył się katastrofą. Na drużynę i trenera leci grad krytyki. Okazuje się, że obrywa się nawet Annie Lewandowskiej.

Jak to bywa po każdym przegranym meczu reprezentacji Polski, w mig pojawia się olbrzymie grono domorosłych specjalistów od piłki nożnej, którzy punktują piłkarzom ich wszelkie wpadki i niedociągnięcia. Niestety, ataki hejtu kierowane są także w stronę bliskich piłkarzy. Ponieważ gwiazdą reprezentacji od dłuższego czasu jest Robert Lewandowski, to w nim wielu polskich kibiców widziało nadzieję na zwycięstwo biało-czerwonych. Polscy zawodnicy walczyli z mocną drużyną, ale nie popisali się umiejętnościami i ostatecznie przegrali z kretesem. Teraz internauci wylewają żale, smutki i hejt na Instagramie Lewandowskiej.

Anna Lewandowska krytykowana za nienaturalne zdjęcia

Po pierwszym meczu Polaków na Mundialu, który rozegrany był z Senegalem, uwaga ciekawskich – w kontekście Anny Lewandowskiej – skierowana była przede wszystkim na jej wygląd na trybunach, odmienny niż ten, który prezentuje w sieci. Zarzucono jej, że inaczej wygląda na pozowanych zdjęciach, które przygotowuje ze sztabem ludzi, bo te „naturalne”, wykonane przez fotografów podczas meczu z Senegalem, ukazują jej drugi podbródek. Zdaniem internautów Lewandowska nie poleciała do Kazania na mecz z Kolumbią z obawy o kolejne takie fotki. Jednak nie to dla „trenerki Polek” stanowi obecnie największy problem.

Okazuje się, że po przegranej z Kolumbią na Instagramie Lewandowskiej nie gasną dyskusje na temat kondycji polskiej drużyny i oczywiście Roberta Lewandowskiego. Niesłusznie wciągnięto w to Annę Lewandowską, której profil zalała fala żalu, pretensji i hejtu. Sprawa przybrała taki obrót, że na pewien czas Lewandowska zablokowała możliwość komentowania postów.

„I co? nadal «nic się nie stało»? jakie bezglutenowe pierożki na przegrana polskiej reprezentacji? a możne reklama szamponu na pocieszenie?”

„Wstyd! Wstyd i hańba! Żal Nawałki, że ma takie pierdoły i cieniasów pod sobą WSTYD! I jak Lewa? Dalej jesteśmy jedna wielka rodzina? Hajs się zgadza, ale nam nic się nie zgadza”.

„Czekamy teraz na kolejne Pani motto, po niezwykle żenującym meczu...” [pod zdjęciem z hasłem „W jedności siła” zamieszczonym po pierwszym meczu Polaków na MŚ 2018].

„Czemu teraz mężem się nie pochwalisz?”

Niektórzy domagają się nawet zwrotu pieniędzy straconych na hazardzie...

„Niech się Pani zrzuci z mężem i odda mi 100 zł które postawiłem na Polskę wierząc ze dają wczoraj radę”.

Na szczęście są też tacy, którzy widzą, jak bezzasadny jest hejt na profilach Lewandowskiej i wspierają ją.

„Ania trzymaj się. Nie przejmuj się hejterami”.

RadioZET.pl/SA