Zamknij

Lewandowska w zestawieniu najgorętszych WAGs. "The Sun" wyróżniło Polkę

Maciej Friedrich
27.05.2020 20:33
Anna Lewandowska w prestiżowym zestawieniu The Sun
fot. Norbert Schmidt/Pixathlon/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Lewandowska została doceniona przez brytyjski magazyn "The Sun". Polka znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych WAGs. Znalazła się obok najpopularniejszych partnerek gwiazd niemieckiej Bundesligi.

Anna Lewandowska to od dawna nie tylko żona jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. "Lewa" jest obecnie marką samą w sobie, która stworzyła biznesowe imperium oparte o największą pasję trenerki: ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Dla wielu kobiet jest, obok Ewy Chodakowskiej, guru dbania o zdrowie i kondycję. Co więcej, łączy karierę z obowiązkami mamy, w maju 2020 roku urodziła drugą córeczkę.

Choć Ania bez wątpienia sama tworzy swoją historię, nadal mocno kojarzona jest jako WAG, znana żona znanego sportowca. Robert Lewandowski to bez wątpienia międzynarodowa gwiazda, a żony i partnerki popularnych sportowców z miejsca znajdują się a medialnym świeczniku. Tak jest między innymi w przypadku Sary Boruc i Mariny Łuczeno-Szczęsnej. Lewandowska doczekała się wysokiej pozycji w popularnym zestawieniu.

Anna Lewandowska i mała Klara kibicują Robertowi. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie [FOTO]

Anna Lewandowska otrzymała wyróżnienie. Żona Roberta Lewandowskiego w rankingu WAGs

Anna Lewandowska znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Polską gwiazdę pod lupę wziął brytyjski magazyn "The Sun".

- Gwiazdy Bundesligi mają u boku dopingujące je partnerki: w tym wspaniałą dietetyczkę czy właścicielkę hotelu - czytamy.

Dziennikarze wzięli pod uwagę nie tylko biznesowy sukces "Lewej", ale także jej sportowe osiągnięcia. Podkreślili także wpływ, jaki ma na sławnego męża.

- Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku - ocenia "The Sun".

W zestawieniu znalazła się także inna Polka, partnerka Jeomena Boatenga, Katarzyna Lenhardt.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF