Zamknij

Anna Lewandowska w skarpetkach włoskiego domu mody. Ich cena powala [FOTO]

05.06.2020 13:21
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska szybko wróciła do pracy po ciąży. Trenerka niedawno opublikowała wpis, w którym zapowiedziała nowości w swojej aplikacji. Uwagę internautów zwróciły jednak jej różowe skarpetki. Okazuje się, że są bardzo drogie.

Anna Lewandowska niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Najbardziej rozpoznawalna polska trenerka nie odpuszcza jednak obowiązków zawodowych i stale dba o to, by dostarczać swoim fanom nowych produktów i ciekawych aktywności. Ostatnio postanowiła poinformować fanów, co planuje na kolejne miesiące. Zapowiedziała nowe plany treningowe i dietetyczne w aplikacji, kolejne sportowe wyzwania oraz inne niespodzianki.

Uwagę internautów skradł jednak ubiór Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego jest dla wielu osób inspiracją nie tylko w kwestii sportu, ale także mody. Gwiazda do zdjęcia założyła pudroworóżowy T-shirt, czarne krótkie spodenki oraz różowe skarpetki. Choć całość wygląda niepozornie, strój Lewej kosztuje niemało.

Zobacz także: Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani gratulują formy [FOTO]

Anna Lewandowska pozuje w luksusowych skarpetkach. Kosztują 650 złotych

Okazuje się, że długie skarpetki Lewandowskiej pochodzą z kolekcji włoskiego domu mody Fendi. Cena tego modelu to 150 euro, czyli ponad 650 złotych. Trenerka, choć nigdy się tym nie przechwala, najwyraźniej ceni sobie luksusowe produkty.

Podobają wam się?

RadioZET.pl/PCh