Zamknij

Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Nowe zdjęcie zwróciło uwagę fanów [FOTO]

01.03.2021 15:31
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie szczerym wyznaniem. Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że myśli o trzecim dziecku. "Pewnego dnia oczywiście" - dodała pod wymownym zdjęciem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par. Internautów interesują zarówno ich sukcesy zawodowe, jak i sprawy prywatne. Nic dziwnego, że ich profile na Instagramie cieszą się ogromną liczbą obserwatorów. W przypadku piłkarza jest to 20,4 mln osób, natomiast konto trenerki śledzi 3,1 mln fanów. Anna Lewandowska dzieli się najczęściej zdjęciami związanymi z projektami zawodowymi oraz kulisami codziennego, rodzinnego życia.

Do tej pory Lewandowscy doczekali się dwóch córek - starsza ma na imię Klara, a młodsza Laura. Trenerka niejednokrotnie przyznawała w wywiadach, że myśli o jeszcze jednym dziecku. Czy nadeszła już na to dobra pora? Pod ostatnim zdjęciem Anna Lewandowska po raz kolejny zasugerowała, że planuje kolejną ciążę.

Zobacz także: Anna Lewandowska szokuje zmianą. Jest nie do poznania! Pasuje jej taki wygląd? [FOTO]

Anna Lewandowska myśli o trzeciej ciąży?

Anna Lewandowska w relacji na InstaStories opublikowała zdjęcie z małą Sofią - córką swojej koleżanki Bozeny Lazarević. Przytulanie małego dziecka najwyraźniej obudziło w niej silny instynkt macierzyński.

- Może powinnam pomyśleć o… trzecim dziecku. Pewnego dnia oczywiście - zastanawia się Lewandowska.

Anna-Lewandowska-trzecie-dziecko