Zamknij

Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary w całej okazałości. Dziewczynka jest urocza [FOTO]

Judyta Wanicka
16.03.2020 10:56
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. W relacji na Instastory po raz pierwszy można zobaczyć, jak wygląda córka Anny i Roberta Lewandowskich. Trzylatka jest niebywale urocza! 

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary 

Jak wygląda twarz Klary Lewandowskiej - ta kwestia ciekawie chyba wszystkich fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trzylatka jest jednym z najbardziej znanych dzieci w polskim show-biznesie, ale dotąd nikt w internecie nie miał okazji zobaczyć jej z przodu. Rodzice dbają, by wizerunek dziewczynki nie przedostał się do mediów. Jednak na najnowszym Instastory pokazali twarz Klary niemal w całej okazałości.

Lico trzylatki zostało uchwycone podczas wspólnego rysowania z Robertem. Dziewczynka razem z rodziną chroni się przed koronawirusem w domu. W relacjach można zobaczyć, jak spędza czas, grając na instrumentach i ćwicząc z tatą w domowej siłowni. Jak widać, nie może narzekać na nudę. 

klara lewandowska twarz 2
fot. Instastory:BabybyAnn

Klara Lewandowska skończy w maju trzy lata. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i coraz aktywniej uczestniczy w życiu rodziców. Wkrótce zapewne będzie pomagała im przy opiece nad swoim rodzeństwem. Anna Lewandowska jest już w ósmym miesiącu ciąży.

Kiedy Anna Lewandowska odsłoni całą twarz Klary?

Anna Lewandowska coraz odważniej odsłania twarz córki na zdjęciach, ale na razie nie zapowiada się, by dziewczynka została zaprezentowana w pełnej krasie na Instagramie. Trenerka zdradziła w wywiadzie, że pokaże twarz Klary pod warunkiem, że poprosi ja o to sama fotografowana.

Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: "mama, chcę, żebyś mnie pokazywała", zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z serwisem Sportowefakty.wp.pl. 

Zagłosuj

Do kogo bardziej podoba jest Klara?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw