Zamknij

Anna Lewandowska wydała nową książkę. Pochwaliła się też dużym ciążowym brzuszkiem

Sylwia Wamej
25.02.2020 14:02
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/East News

Anna Lewandowska jest już w zaawansowanej  ciąży. Blogerka i trenerka wydała ostatnio nową książkę - poradnik dla kobiet w ciąży. Przy okazji zaprezentowała bardzo duży, ciążowy brzuszek.

Anna Lewandowska wydała książkę. To poradnik dla mam

Anna Lewandowska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Blogerka i trenerka nawet w ciąży jest bardzo aktywna zawodowo, mimo że zapowiadała niedawno, że zamierza nieco zwolnić tempo. Dla Lewandowskiej ciąża to kolejny zastrzyk gotówki. Ukochana Roberta Lewandowskiego wydała kolejną książkę. Jak pisze sama zainteresowana, jest to poradnik dla przyszłych mam, w którym Anna Lewandowska pisze o diecie, aktywności fizycznej oraz opiece medycznej przed, w trakcie i po ciąży.

"Droga Mamo, mam nadzieję, że mój poradnik okaże się (a może już się okazał) pomocny podczas najpiękniejszego okresu - oczekiwania na dziecko w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny.
Książkę powstawała przez cały okres mojej pierwszej ciąży. Znalazły się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie i po ciąży.
Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. Ps. Dla mnie osobiście to przepiękna pamiątka" - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży

Fanki w komentarzach podkreślają, że książka jest dla nich pomocna w okresie ciąży. "To była moja Biblia przez 9 miesięcy. Dziękujemy!", "w ciąży kupiłam, czytałam wiele razy",  "mój przewodnik. Towarzyszył mi przez całą ciążę" - piszą fanki.

Anna Lewandowska niebawem już po raz drugi zostanie mamą. Trenerka, póki co nie zdradziła płci drugiego potomka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW