Zamknij

Anna Lewandowska wydała kalendarz ze swoimi zdjęciami. Kiedy i gdzie go kupić?

Maciej Friedrich
18.09.2019 11:43
Anna Lewandowska wydała kalendarz ze swoimi zdjęciami. Kiedy i gdzie go kupić?
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska nigdy nie stroniła od nowych wyzwań. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na wydanie kalendarza na rok 2020. Prócz cennych porad znajdziemy w nich zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział trenerka.

Anna Lewandowska to bez wątpienia kobieta, która potrafi połączyć pasję z przyjemnością. Żona Roberta Lewandowskiego połączyła propagowanie zdrowego trybu życia z biznesem i osiągnęła ogromny sukces. Ciężko wymienić wszystkie projekty zrealizowane przez Anię: poradniki książkowe, płyty z ćwiczeniami czy marka Foods by Ann to tylko niektóre z jej interesów. Lewandowska przyzwyczaiła do tego, że wciąż szuka nowych wyzwań. Dziś, 18 września do sprzedaży trafił przygotowany przez trenerkę kalendarz na rok 2020.

Anna Lewandowska wydała kalendarz na 2020 rok. Wzięła udział w sesji zdjęciowej

Anna Lewandowska po raz kolejny zdecydowała się wydać własny kalendarz. Znajdziemy w nim przygotowany przez żonę Roberta Lewandowskiego plan na rok 2020, porady żywieniowe, treningowe, a także czysto życiowe. Wielbiciele urody Ani również nie będą zawiedzeni, w kalendarzu pojawią się zdjęcia z sesji zdjęciowej, podczas której Lewandowska pozowała przed obiektywem Marty Wojtal.

Według zapowiedzi Ani kalendarz „Twój kalendarz 2020. 12 kroków do pełni życia” pojawił się w sprzedaży w całej Polsce 18 września. Jego cena to 44,90 zł.

Anna Lewandowska z prababcią Klary na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Zagłosuj

Zamierzasz kupić kalendarz Anny Lewandowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF