Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska wyprawiła drugie urodziny. Tym razem bez Roberta?

11.09.2018 13:09

Niedawno fani Roberta Lewandowskiego i jego żony mogli oglądać zdjęcia z ich wspólnej imprezy urodzinowej. Jednak Anna postanowiła zorganizować kolejne przyjęcie. Tym razem chciała bawić się bez Roberta?

Anna Lewandowska wyprawiła drugie urodziny. Tym razem bez Roberta? fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Daty urodzin Roberta Lewandowskiego i jego żony wypadają bardzo blisko siebie. Piłkarz obchodzi swoje święto 21 sierpnia, Anna natomiast 7 września. Z tego powodu para postanowiła uczcić je wspólnie i wyprawiła huczną imprezę, na której bawiła się śmietanka krajowych celebrytów. Najwidoczniej jednak na tak dużym przyjęciu Lewandowska nie mogła w pełni nacieszyć się towarzystwem przyjaciółek. Dlatego postanowiła urządzić drugą imprezę w stylu „babskiego wieczoru”.

Ania Lewandowska fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Babski wieczór Anny Lewandowskiej

W piątek, 7 września Anna Lewandowska wybrała się z koleżankami do jednego z warszawskich pubów. Okazja była nie byle jaka, żona polskiego piłkarza bowiem dokładnie tego dnia skończyła 30 lat. Pewnie dlatego postanowiła ponownie celebrować to wydarzenie w otoczeniu wyłącznie przyjaciółek. Wraz z trenerką bawiły się między innymi: Ola Dec, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska i Ania Korcz. Ta ostatnia relacjonowała przebieg wieczoru na swoim Insta Stories. Nie zabrakło oczywiście tortu i ogromnych, złotych balonów dla jubilatki.

Po wszystkim trenerka podziękowała na Instagramie nie tylko przyjaciółkom, ale także wszystkim, którzy złożyli jej życzenia.

Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! I właśnie dlatego urodziny są takie fajne...Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, Bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania. Bo wiemy, ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy. Bo wiesz, że warto robić to, co robisz”.

Zarówno Annie, jak i Robertowi oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego.

RadioZET.pl/Gala.pl/MF

Oceń