Zamknij

Anna Lewandowska wyprawiła drugie urodziny. Tym razem bez Roberta?

Redakcja
11.09.2018 13:09
Anna Lewandowska wyprawiła drugie urodziny. Tym razem bez Roberta?
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Niedawno fani Roberta Lewandowskiego i jego żony mogli oglądać zdjęcia z ich wspólnej imprezy urodzinowej. Jednak Anna postanowiła zorganizować kolejne przyjęcie. Tym razem chciała bawić się bez Roberta?

Daty urodzin Roberta Lewandowskiego i jego żony wypadają bardzo blisko siebie. Piłkarz obchodzi swoje święto 21 sierpnia, Anna natomiast 7 września. Z tego powodu para postanowiła uczcić je wspólnie i wyprawiła huczną imprezę, na której bawiła się śmietanka krajowych celebrytów. Najwidoczniej jednak na tak dużym przyjęciu Lewandowska nie mogła w pełni nacieszyć się towarzystwem przyjaciółek. Dlatego postanowiła urządzić drugą imprezę w stylu „babskiego wieczoru”.

Ania Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Babski wieczór Anny Lewandowskiej

W piątek, 7 września Anna Lewandowska wybrała się z koleżankami do jednego z warszawskich pubów. Okazja była nie byle jaka, żona polskiego piłkarza bowiem dokładnie tego dnia skończyła 30 lat. Pewnie dlatego postanowiła ponownie celebrować to wydarzenie w otoczeniu wyłącznie przyjaciółek. Wraz z trenerką bawiły się między innymi: Ola Dec, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska i Ania Korcz. Ta ostatnia relacjonowała przebieg wieczoru na swoim Insta Stories. Nie zabrakło oczywiście tortu i ogromnych, złotych balonów dla jubilatki.

Po wszystkim trenerka podziękowała na Instagramie nie tylko przyjaciółkom, ale także wszystkim, którzy złożyli jej życzenia.

Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! I właśnie dlatego urodziny są takie fajne...Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, Bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania. Bo wiemy, ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy. Bo wiesz, że warto robić to, co robisz”.

Zarówno Annie, jak i Robertowi oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego.

RadioZET.pl/Gala.pl/MF