Zamknij

Anna Lewandowska wyprzedaje swoją szafę. Co będą mogły kupić jej fanki?

18.06.2020 13:31
Anna Lewandowska wyprzedaje swoją szafę. Co będą mogły kupić jej fanki?
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska postanowiła dać ubraniom drugie życie. Trenerka uporządkowała swoją szafę i sporo markowych rzeczy oddała do sprzedaży. Fanki jej stylu z pewnością będą bardzo szczęśliwe.

Anna Lewandowska wyprzedaje swoją szafę. Co będą mogły kupić jej fanki?

Anna Lewandowska w swoich mediach społecznościowych zdradziła, że wyprzedaje swoją szafę. Żona Roberta Lewandowskiego skorzystała z popularnej aplikacji @less_app i wystawiła na sprzedaż kilka ubrań i dodatków, m.in. marynarkę Dries van Noten za 800 złotych oraz botki Louis Vuitton za 1800 złotych. 

 Anna Lewandowska tak zachęcała do wzięcia udziału w zakupach.

"Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w szafie. To dobry moment, aby moje ubrania otrzymały drugie życie. Tak dałam się wam wreszcie namówić i część mojej garderoby będzie można znaleźć w aplikacji @less_app. Pierwsza część już dostępna dzisiaj. Moje konto: annalewandowska" - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska: Na jakie ubrania i dodatki stawia trenerka?

Styl Anny Lewandowskiej jest mocno zróżnicowany. Lewa na co dzień lubi nosić sportowe ubrania, choć w jej garderobie nie brakuje też kobiecych sukienek, oversize'owych kurtek jeansowych czy swetrów. Oczywiście wszystko jest w zgodzie z aktualnymi trendami. Trenerka chętnie sięga też po ubrania od najlepszych projektantów, ale również młodych polskich marek.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl