Zamknij

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Chodzi o znajomość angielskiego

Redakcja
05.12.2018 11:37
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Anna Lewandowska nieustannie musi stawiać czoła niepochlebnym komentarzom. Internauci potrafią być naprawdę bezlitośni. Czy tym razem mieli rację? Wytknęli Lewej kiepską znajomość angielskiego.

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dba o to, by jej fani wiedzieli, co się u niej dzieje i byli na czasie ze wszystkim, co planuje. Mając świadomość, że ma wielu obserwatorów także wśród obcokrajowców, regularnie publikuje swoje posty także w języku angielskim. Niedawno w jednym z jej wpisów pojawił się błąd, który internauci natychmiast jej wytknęli. Zarzucili trenerce, że promuje własną wersję angielskiego.

„English by Ann” – napisał jeden z komentujących. Ktoś inny dodał, że kłania się gramatyka. Wielu komentujących wyraziło zaskoczenie, że taka osoba jak Lewandowska popełnia takie błędy. Chodziło o pytanie „Who like Mondays?”, które brzmieć powinno zgodnie z zasadami „Who likes Mondays?”. Trenerka szybko swój błąd poprawiła, ale nie omieszkała skomentować docinków.

„Zobaczcie, ile emocji wywołała literówka i przy niej niektórzy poczuli się lepiej. A niech będzie i tak się cieszę” – skwitowała. Mimo jej komentarza internauci w dalszym ciągu żywo dyskutowali. Zaczęli się nawet kłócić między sobą, wytykając sobie błędy w języku ojczystym. Część oczywiście broniła Lewandowskiej i podkreślała, że każdemu może się błąd zdarzyć.

„O losie, a nawet jakby nie znała tej gramatyki, to co? Ludzie to mają problemy. Wszystko musi być idealnie bo to osoba publiczna” – pisze internautka.

Ktoś inny słusznie dodaje, że lepiej używać języka i popełniać drobne błędy, niż w obawie o gafy nie posługiwać się nim wcale. Zdecydowanie się zgadzamy. Niech pierwszy rzuci kamieniem, komu nie zdarzyła się językowa wtopa.

RadioZET.pl/SA