Zamknij

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem na premierze [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
15.11.2019 10:53
Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska w czwartym miesiącu ciąży na premierze filmu „Proceder”. Trenerka pojawiła się na ściance pierwszy raz po ogłoszeniu ciąży. Do zdjęć pozowała w eleganckiej stylizacji, która niestety odrobinę przysłoniła ciążowe krągłości. Zobaczcie, jak ciężarna Anna Lewandowska prezentowała się w blasku fleszy.

Anna Lewandowska jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Robert Lewandowski przekazał dobrą nowinę podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus. Po zdobytej bramce zrobił wymowny gest, pokazując zaokrąglony brzuch. Wkrótce Lewandowscy zamieścili na Instagramie zdjęcie i potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Anna Lewandowska już nie ukrywa brzuszka. Chętnie chwali się ciążowymi krągłościami w mediach społecznościowych i nie unika wyjść na tak zwane salony. W czwartkowy wieczór trenerka pojawiła się na uroczystej premierze filmu „Proceder”, który wchodzi do kin 15 listopada.

Anna Lewandowska w ciąży na premierze „Procederu”

Tłum gwiazd zjawił się na premierowym pokazie „Procederu”, produkcji braci Węgrzyn poświęconej zmarłemu tragicznie raperowi Tomaszowi Chadzie. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha z Antonim Pawlickim, Barbara Kurdej-Szatan oraz Anna Lewandowska. Było to pierwsze publiczne wyjście trenerki po ogłoszeniu ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego prezentowała się wyśmienicie. Do zdjęć pozowała w czarnej koszuli i szerokich spodniach, a na wierzch włożyła białą marynarkę, która nieco przysłaniał ciążowy brzuszek.

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska w czwartym miesiącu ciąży prezentuje się wyjątkowo promiennie. Ten stan bardzo jej służy.

RadioZET.pl/jw