Zamknij

Anna Lewandowska z córkami na sankach. Fani wiedzą, do kogo podobna jest Klara [FOTO]

07.01.2021 08:14
Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami wyjątkowymi chwilami z życia prywatnego. Ostatnio opublikowała zdjęcie z zimowego spaceru z córkami. Trenerka zabrała Klarę i Laurę na sanki.

Anna Lewandowska jest nie tylko inspirującą trenerką, ale także blogerką i influencerką. Jej profil na Instagramie śledzi kilka milionów osób. Nic dziwnego, że gwiazda regularnie publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych ku uciesze internautów. Najczęściej są to kadry z jej życia prywatnego i rodzinnego. Lewandowska chętnie pokazuje zdjęcia swoich córek - starszej Klary i młodszej Laury - choć zazwyczaj nie pokazuje ich twarzy. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i zdradziła, jak wygląda jej starsza pociecha.

Zobacz także: Anna Lewandowska jest w trzeciej ciąży? Trenerka zabrała głos

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury na sankach

Anna Lewandowska postanowiła opublikować zdjęcie z zimowego spaceru. Trenerka wykorzystała warunki pogodowe do tego, by wybrać się z córkami na sanki. Na fotografii widzimy z profilu twarz małej Klary, która trzyma na kolanach młodszą siostrę. Internauci są zachwyceni uroczą fotką.

- Zazdrościmy śniegu. My nadal czekamy.

- Małe skarby.

- Sama słodycz.

- Jakie szczęśliwie małe księżniczki - czytamy w komentarzach.

Internauci nie szczędzili trenerce i jej pociechom ciepłych słów. Zwrócili również uwagę na niezwykłe podobieństwo Klary do jednego z rodziców. Okazuje się, że dziewczynka jest bardziej podobna do Ani Lewandowskiej.

- Klara cała mama - napisała fanka.

Zgadzacie się z nią?