Zamknij

Anna Lewandowska z pozytywnym życiowym przesłaniem

Redakcja
23.05.2018 14:48
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie śledzi ponad 1,7 miliona osób. Nic dziwnego, bo „trenerka Polek” potrafi zmotywować — nie tylko do diety i ćwiczeń, ale też pozytywnego podejścia do życia. Jeden z jej najnowszych wpisów motywacyjnych polubiło już blisko 45 tysięcy internautów. Co takiego napisała?

Choć niektórym jest trudno w to uwierzyć, Anna Lewandowska, jedna z najpopularniejszych dziś propagatorek zdrowego stylu życia, nie miała łatwego dzieciństwa. — Historia Ani daje wiele do myślenia. Przez jakiś czas żyła w dobrobycie, jej tata zarabiał duże pieniądze, mama również, ale tata kazał mamie zajmować się tylko rodziną. A potem z dnia na dzień uciekł. Zostali z niczym, zero, pomagał im Caritas. Ania więc wie, jak to jest mieć pieniądze i nagle je stracić — powiedział niedawno Robert Lewandowski.

Ania jest przykładem, że można poradzić sobie z przeciwnościami losu, dlatego sama zachęca internautki do tego, by mimo wszystko pozytywnie patrzyły na życie.

— Mówi się, że życie jest jak lustro. Jeśli krzywo na nie patrzysz, to odwdzięczy się tym samym. Jeśli Ty się do niego uśmiechasz, to ono odwzajemni szeroki uśmiech! A skoro tak, to… uśmiecham się do Was! — napisała. Są to słowa bardzo proste w swojej wymowie, ale mimo to zawierają pewną głębię. Na wiele z „wyznawczyń” Lewandowskiej podziałały one motywująco.

Wpis doczekał się już prawie 45000 polubień. Panie komentują, że w słowach zawiera się prawda, którą niby znamy, ale jednak nie jest łatwo wcielać ją w życie. A wpisy Ani Lewandowskiej stają się dla nich inspiracją i pozytywnym przekazem, który doceniają u żony Roberta Lewandowskiego.

— U Ani to jakoś zawsze tak pozytywnie, żadnych dram, żadnego tłumaczenia, wbijania szpilek innym, taki spójny i pozytywny ten profil — pisze jedna z pań.

RadioZET.pl/SA