Zamknij

Anna Lewandowska z prababcią Klary na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Maciej Friedrich
10.09.2019 10:23
Anna Lewandowska z prababcią Klary na Stadionie Narodowym [GALERIA]
fot. Rafal Gaglewski/REPORTER/EAST NEWS

Wczorajszy mecz z Austrią w eliminacjach do Euro 2020 Polska rozegrała na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na trybunach pojawiło się wiele znanych osobistości i celebrytów. Nie zabrakło Anny Lewandowskiej, która kibicowała Robertowi Lewandowskiemu razem z prababcią małej Klary. Zobacz zdjęcia gwiazd z trybun Stadionu Narodowego.

W poniedziałek, 9 września piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się z Austrią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku. Mecz rozegrany został na warszawskim Stadionie Narodowym. Choć do jakości gry naszych piłkarzy można było mieć wiele zastrzeżeń, na trybunach zgromadzili się wierni kibice, którzy jak zwykle dawali zawodnikom ogromne wsparcie. Wśród nich nie zabrakło znanych nazwisk, w tym również Anny Lewandowskiej z rodziną.

Gwiazdy na meczu Polska-Austria. Anna Lewandowska kibicowała z babcią

Na trybunach PGE Narodowego mogliśmy zobaczyć wiele znanych postaci. Największe zainteresowanie wzbudziła Anna Lewandowska, która na meczu pojawiła się razem z bratem Piotrem Stachurskim oraz babcią Jolantą, prababcią małej Klary. Obie z zaangażowaniem kibicowały Robertowi Lewandowskiemu.

Arkadiusza Milika z trybun wspierała Jessica Ziółek, fotoreporterzy uchwycili również Marinę Łuczenko i Dominikę Grosicką. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Michała Piróga, a nawet znanych polityków: Jerzego Buzka i Aleksandra Kwaśniewskiego. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd na trybunach Stadionu Narodowego.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś mecz Polska-Austria?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF