Zamknij

Anna Lewandowska zabrała Klarę do fryzjera. Pochwaliła się efektem [ FOTO]

26.08.2020 10:06
Anna Lewandowska z Klarą u fryzjera
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Lewandowska postanowiła wybrać się do fryzjera z ukochanymi córeczkami. Nie tylko żona Roberta Lewandowskiego zmieniła fryzurę, metamorfozie poddała także małą Klarę. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z czołowych polskich celebrytek. Ogromną popularność żona Roberta Lewandowskiego zawdzięcza nie tylko związkowi z jednym z najpopularniejszych piłkarzy, ale własnemu sukcesowi zdobytemu dzięki ciężkiej pracy. Smykałka do biznesu pozwoliła Ani połączyć pasję do sportu z dużymi pieniędzmi i stworzyć finansową machinę. Dla wielu kobiet "Lewa" jest idolką, kobietą sukcesu, którą starają się naśladować.

Lewandowska może także mówić o wielkim szczęściu w życiu osobistym. Jej małżeństwo z Robertem układa się świetnie, a w maju 2020 roku po raz drugi została mamą. Ciąża i poród gwiazdy były śledzone przez media i fanów, sama Ania także chętnie dzieliła się informacjami z prywatnego życia, choć konsekwentnie unika pokazywania twarzy córek. Tym razem "Lewa" postanowiła podzielić się z fanami relacją z salonu fryzjerskiego. Co ciekawe, zabrała ze sobą obie córeczki, a Klara także zasiadła na fotelu. Czy Ania zaserwowała jej metamorfozę?

 Lewandowska kusi pośladkami w bikini. Fani: "Piękna figura" [FOTO]

Anna Lewandowska u fryzjera z córkami. Klara zmieniła fryzurę

Anna Lewandowska odwiedziła jeden z warszawskich salonów fryzjerskich. Zabrała ze sobą obie córeczki, a efektami wizyty pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. "Lewa" postanowiła odświeżyć kolor włosów, jednak nie tylko ona skorzystała z usługi. Na zdjęciach możemy dostrzec także małą Klarę, która prezentuje się w stylowo uplecionym warkoczu.

- By ciocia Marylka - podpisała zdjęcie córeczki Ania.

Jak widać, Klara dorasta i podobnie jak mama chce imponować wyglądem. Jak podoba wam się fryzura dziewczynki?

Klara Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba