Zamknij

Anna Lewandowska zaprasza na nietypowy trening z dzieckiem

Redakcja
20.09.2017 14:06
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Ania Lewandowska od momentu narodzin córki Klary przez cały czas jest bardzo aktywna - nie tylko w mediach społecznościowych, ale i w życiu zawodowym, czym nawet naraziła się niektórym internautom. Teraz trenerka postanowiła zaprezentować swój nietypowy trening z dzieckiem.

Swoją stałą aktywnością fizyczną i szybkim powrotem do ćwiczeń w krótkim czasie po porodzie Anna Lewandowska wywołała wiele komentarzy wśród internautek. Kobiety zarzucały jej, że działa na swoją niekorzyść, bo tuż po porodzie powinna raczej wypoczywać i regenerować organizm. Lewandowska była też krytykowana za pogoń za nienaganną sylwetką, zamiast promowania odpoczynku, który należy się kobiecie po ciąży. Trenerka jednak nie wzięła tych uwag sobie do serca i dalej, w odpowiedzialny sposób ćwiczyła zachowując zasady zdrowego odżywiania.

Tak naprawdę jednak i ona robi sobie czasem wolne od ćwiczeń, co przyznała w swoim niedawnym poście na Instagramie. Pokazała tam zdjęcie z córeczką i zdradziła, że jej jedynymi ćwiczeniami tego dnia będzie... przytulanie się.

Na takie "ćwiczenia" komentujące nie mogły zareagować inaczej. "I takie treningi są potrzebne coś o tym wiem" - napisała jedna z pań. "Ojj, takie przytulankowe dni są najpiękniejsze" - pisze inna.

My także popieramy - zdecydowanie dzień takich treningów może dać więcej niż niejeden wycisk w klubie fintess.

RadioZET.pl/SA