Zamknij

Anna Lewandowska zapytana o wagę. Trenerka odpowiedziała na pytanie fanów

22.06.2021 13:43
Anna Lewandowska
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska zdecydowała się zorganizować na Instagramie sesję Q&A. Gwiazda pozwoliła fanom zadawać pytania, na które potem w miarę możliwości próbowała odpowiedzieć. Jeden z obserwatorów Lewej postanowił zapytać o wagę trenerki.

Anna Lewandowska jest inspiracją i autorytetem w kwestii fitnessu dla wielu kobiet w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego od dzieciństwa była związana ze sportem, a wiedzę o aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu postanowiła przekazać innym, rozwijając przy okazji prężnie działający biznes. Trenerka jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami na Instagramie, których jest blisko 3,2 mln. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od fanów.

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o swoich niedoskonałościach. Tak naprawdę wygląda jej ciało

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie o wagę

Lewandowska zorganizowała sesję Q&A. Internauci mogli zadawać jej pytania w specjalnie przeznaczonym na to polu, a celebrytka odpowiedziała na wybrane kwestie. Okazuje się, że fanów interesuje waga żony Roberta Lewandowskiego. Trenerka nie mówi o niej zbyt często - stara się raczej prezentować efekty ćwiczeń na zdjęciach, odsłaniając umięśniony brzych i zgrabne nogi. Tym razem Lewa postanowiła odpowiedzieć na pytanie: Ile ważysz Ania?

- Od dawna wolę się mierzyć, niż ważyć. Szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne figle - odpisała trenerka.

Dla Anny Lewandowskiej cyferki na wadze nie mają dużego znaczenia. Trenerka woli obserwować zmiany zachodzące w jej figurze. Podzielacie to podejście?