Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska zareagowała na krytykę internautki. Wyszła z tego rewelacyjnie

20.08.2018 13:44

Każdego dnia pod postami Anny Lewandowskiej pojawiają się tysiące komentarzy. Trenerka nie jest w stanie na nie wszystkie odpowiadać. Tym razem jednak postanowiła odpisać internautce, która zarzuciła jej „gwiazdorzenie”.

Anna Lewandowska fot. Instagram

Każdego dnia pod postami Anny Lewandowskiej pojawiają się tysiące komentarzy. Trenerka nie jest w stanie na nie wszystkie odpowiadać, a na niektóre po prostu nie chce. Bo jak inaczej traktować hejt i bezsensowną krytykę? Tym razem jednak postanowiła odpisać na jeden z komentarzy. Internautka zarzuciła Lewandowskiej, że „gwiazdorzy”. Uznała, że tak jest, bo Ania pochwaliła się tym, że wyszła na jogging i zabrała swoją córeczkę Klarę – oczywiście w wózku.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie z treningu z komentarzem, w którym przekonuje do takiej aktywności.

„Bieganie to ZDROWE uzależnienie. Zgodzisz się ze mną? [...]. Nie byłabym sobą, gdybym nie motywowała Was do tego rodzaju aktywności. Dlaczego warto biegać z wózkiem? Kiedy i gdzie biegać? Na co zwrócić uwagę wybierając wózek?” – pisze Lewandowska. Musiała być zaskoczona, widząc poniższy komentarz:

„Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada... co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią, że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem – wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy” – napisała internautka.

Uznała, że bieganie z dzieckiem to „gwiazdorzenie”, choć przecież z takiej formy ruchu korzysta coraz więcej kobiet – mam, które chcą być aktywne, mimo że opiekują się małymi dziećmi. Dla nich jogging z wózkiem to dobre wyjście, lepsze niż szukanie wymówek. Nic dziwnego, że Lewandowska postanowiła zareagować. Odpisała krótko, ale bardzo konkretnie:

„Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie:) cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy”.

Zobacz też: Robert Lewandowski śpiewa Ani piosenkę. Urocze!

Trzeba przyznać, że to bardzo przemyślany komentarz.

RadioZET.pl/SA

Oceń