Zamknij

Anna Lewandowska zareagowała na krytykę internautki. Wyszła z tego rewelacyjnie

Redakcja
20.08.2018 13:44
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Każdego dnia pod postami Anny Lewandowskiej pojawiają się tysiące komentarzy. Trenerka nie jest w stanie na nie wszystkie odpowiadać. Tym razem jednak postanowiła odpisać internautce, która zarzuciła jej „gwiazdorzenie”.

Każdego dnia pod postami Anny Lewandowskiej pojawiają się tysiące komentarzy. Trenerka nie jest w stanie na nie wszystkie odpowiadać, a na niektóre po prostu nie chce. Bo jak inaczej traktować hejt i bezsensowną krytykę? Tym razem jednak postanowiła odpisać na jeden z komentarzy. Internautka zarzuciła Lewandowskiej, że „gwiazdorzy”. Uznała, że tak jest, bo Ania pochwaliła się tym, że wyszła na jogging i zabrała swoją córeczkę Klarę – oczywiście w wózku.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie z treningu z komentarzem, w którym przekonuje do takiej aktywności.

„Bieganie to ZDROWE uzależnienie. Zgodzisz się ze mną? [...]. Nie byłabym sobą, gdybym nie motywowała Was do tego rodzaju aktywności. Dlaczego warto biegać z wózkiem? Kiedy i gdzie biegać? Na co zwrócić uwagę wybierając wózek?” – pisze Lewandowska. Musiała być zaskoczona, widząc poniższy komentarz:

„Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada... co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią, że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem – wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy” – napisała internautka.

Uznała, że bieganie z dzieckiem to „gwiazdorzenie”, choć przecież z takiej formy ruchu korzysta coraz więcej kobiet – mam, które chcą być aktywne, mimo że opiekują się małymi dziećmi. Dla nich jogging z wózkiem to dobre wyjście, lepsze niż szukanie wymówek. Nic dziwnego, że Lewandowska postanowiła zareagować. Odpisała krótko, ale bardzo konkretnie:

„Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie:) cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy”.

Zobacz też: Robert Lewandowski śpiewa Ani piosenkę. Urocze!

Trzeba przyznać, że to bardzo przemyślany komentarz.

RadioZET.pl/SA