Zamknij

Anna Lewandowska zdradza, co myśli o drugiej ciąży

Redakcja
28.08.2017 11:54
Anna Lewandowska o drugiej ciąży
fot. Instagram

Minęły już prawie cztery miesiące, od kiedy Anna i Roberty Lewandowscy powitali na świecie swoją córkę Klarę. Czy dziewczynka doczeka się rodzeństwa? Trenerka w swoim pierwszym wywiadzie od czasu porodu zdradziła, co myśli o drugiej ciąży.

Anna Lewandowska gościła w porannym programie TVN, gdzie udzieliła pierwszego obszernego wywiadu na temat córki Klary, życia po porodzie i nie tylko. Kinga Rusin zapytała ją, jak radzą sobie ze wszystkimi rodzicielskimi obowiązkami i łączą je z pracą. Trenerka odniosła się do "zarzutów", które pojawiały się w sieci. Wiele internautek zarzucało jej, że po porodzie nie jest tak łatwo wrócić do formy i mając małe dziecko trudno jest nad wszystkim zapanować - chyba, że kogoś stać na całodobową nianię. Lewandowska odpowiedziała dziennikarce, że do opieki nad Klarą wcale nie wynajęła opiekunki i razem z Robertem - z pomocą rodziców i przyjaciół - starają się połączyć dotychczasowe życie z rolą rodziców.

Nie mogło jednak zabraknąć pytania o... drugie dziecko. Czy Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Okazuje się, że tak i - kto wie - być może wieść o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej gruchnie już za kilka miesięcy, wywołując euforię jak przy okazji ogłoszenia przez Roberta tej pierwszej. Póki co to tylko domysły, ale Lewandowska przyznała, że rodzina na pewno się powiększy i prawdopodobnie nie będzie to planowane. - Myślę, że na pewno, ale zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się na Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości - powiedziała trenerka.

RadioZET.pl/DDTVN/SA