Zamknij

Anna Lewandowska zdradza, jak radzi sobie z kompleksami "Mam w sobie siłę"

23.09.2020 16:06
Anna Lewandowska
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska podzieliła się z fankami swoją metodą na radzenie sobie z kompleksami. Kiedy ma gorszy moment, wraca chwilami do czasów, kiedy była "roztargnioną Anią" z Podkowy Leśnej. W nabraniu pewności siebie pomógł jej sport. Ale i coś jeszcze.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fankami różnymi przemyśleniami, związanymi ze swoim życiem. Na każdym kroku trenerka chce wspierać kobiety w dążeniu do upragnionego celu i pokazywać im, że mimo trudności nie warto się poddawać. Niejednokrotnie wyraża swoje zrozumienie dla fanek i przekonuje je, że choć pozornie wiedzie życie bez wad, to jednak sama często musi się z nimi mierzyć. Podkreśla, że jest zwykłą kobietą, która na każdym kroku uczy się akceptować siebie. Kiedy kompleksy jej doskwierają, musi sobie z nimi sobie radzić. Jak? Zdradza to w najnowszym wpisie na Instagramie.

Anna Lewandowska o tym, jak radzi sobie z kompleksami

W długim wpisie, który Lewandowska poświęca docenianiu - przede wszystkim samych siebie. Jak zauważa, mnóstwo kobiet ma swoje marzenia, ale często nie realizują ich przez kompleksy. Ona sama jeszcze niedawno miała te same wątpliwości, co każda dziewczyna.

"Wiele z nas chętnie mówi o swoich celach, marzeniach, planach. Ale często na drodze do ich realizacji jest coś, co ją uniemożliwia. Brak wiary w siebie, brak odpowiedniego nastawienia, czy też kompleksy. Pewnie każdy wie, o czym mówię. Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje. Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna" - pisze Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Fanki jej to wytknęły

Przyznaje, że sport pomógł jej zwalczyć wiele problemów, ale kluczem do tego były też relacje z innymi kobietami oraz rozwój osobisty. Aby poprawić sobie nastrój, korzystała z prostej sztuczki:
"Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków" - informuje i poleca to innym kobietom.  "Zacznijmy od początku... Wypisz proszę 3 CECHY, które cenisz w sobie" - zachęca.

Skorzystacie?

RadioZET.pl/AS