Zamknij

Anna Lewandowska zdradza, którą część swojego ciała lubi najbardziej

Redakcja
13.12.2017 12:01
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Anna Lewandowska z pewnością nie ma wielu powodów do narzekań. Spełnia się w życiu zawodowym i rodzinnym, ma rzeszę wiernych fanek, a praca jest jej pasją. Jak jest z jej sylwetką? Właśnie zdradziła, którą część ciała u siebie lubi najbardziej.

Jaka jest Twoja ulubiona cześć ciała? - pyta swoje fanki Anna Lewandowska. Trenerka zamieściła na Instagramie wpis, w którym sama także odpowiada na to pytanie. Wydaje się, że mając idealną sylwetkę, a taką przecież ma Ania, trudno jest znaleźć swoją ulubioną część ciała. A jednak. Co na ten temat mówi Lewandowska?

"Ja lubię plecy Dla niektórych kobiet to nogi - bo wysmuklają, bo pięknie wyglądają w szpilkach. Dla innych - oczy, bo są zwierciadłem duszy, bo mówią więcej niż słowa, bo nie można nimi ukryć emocji. Ktoś woli pośladki, biodra lub brzuch. 
Ja lubię plecy. Bo kojarzą mi się ze stabilnością. Bo wyglądają pięknie w odpowiedniej sukni i dają do myślenia, gdy się je odsłania" - napisała.

Tradycyjnie pod postem pojawiły się setki komentarzy, w których fani piszą o tym, co najbardziej lubią u siebie. Odpowiedzi są bardzo różne.

A jaka jest Twoja ulubiona część ciała?

RadioZET.pl/SA