Zamknij

Anna Lewandowska pokazała wyprawkę dla dziecka. Fani typują płeć. "No to chyba już wszystko jasne"

Judyta Wanicka
30.01.2020 10:59
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę dla dziecka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie stylowych akcesoriów dla niemowląt. Większość fanów nie ma już wątpliwość, jakiej płci jest drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich.

Anna Lewandowska jest w 6. miesiącu ciąży. Do porodu zostało niewiele czasu, dlatego trenerka zaczęła kompletować wyprawkę. Do tej pory nie wiadomo, jakiej płci jest drugie dziecko Lewandowskich, ale pewnych sugestii dostarcza ostatnie zdjęcie na profilu trenerki. Anna Lewandowska pochwaliła się stylowymi akcesoriami dla swojej pociechy.

Anna Lewandowska urodzi syna?

Anna Lewandowska zarekomendowała fanom stylowe akcesoria dla niemowląt, które powinna mieć pod ręką każda modna mama. Na zdjęciu widzimy m.in. butelkę, smoczek, kocyk i album.

Ale ten czas leci... Powoli zaczynam szykować wyprawkę. Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też - napisała Anna Lewandowska.

Trenerka nie zdradziła, czy są to rzeczy dla jej dziecka, czy może tylko reklama marki Baby by Ann. Fani przyjęli jednak, że chodzi o dziecko Anny. W komentarzach rozpętała się dyskusja na temat płci. Większość fanów uznała, że miks granatu i beżu to kolory odpowiednie dla chłopca.

Będzie chłopak jak nic.

Obstawiam synka. Wszystkie podpowiedzi na to wskazują.

No to chyba już wszystko jasne... Chłopczyk!

Kolory jak dla chłopca.

Część mam śledzących profil gwiazdy od dawna studzi nastroje, pisząc, że trenerka reklamowała podobne akcesoria w pierwszej ciąży. Jak wiadomo, urodziła wtedy Klarę. Ciekawskim fanom pozostaje więc poczekać, aż Anna Lewandowska sama ogłosi płeć dziecka.

Zagłosuj

Anna Lewandowska urodzi:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw