Zamknij

Anna Lewandowska złożyła fankom życzenia na Dzień Kobiet. Pokazała nowe zdjęcie z Klarą [FOTO]

Maciej Friedrich
09.03.2020 09:50
Anna Lewandowska złożyła fankom życzenia na Dzień Kobiet. Pokazała nowe zdjęcie z Klarą [FOTO]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Lewandowska postanowiła złożyć swoim fankom życzenia z okazji Dnia Kobiet. W mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie z Klarą i umieściła emocjonalny wpis. Wielbicielki żony Roberta Lewandowskiego nie kryły wzruszenia.

Anna Lewandowska dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Nic w tym dziwnego, żona Roberta Lewandowskiego od dawna nie jest postrzegana jako typowa WAG, ale doskonale radząca sobie na międzynarodowym rynku. Trenerka połączyła pasję do sportu i zdrowego stylu życia ze smykałką do interesów, co zapewniło jej ogromny sukces.

Ania łączy karierę zawodową z wychowaniem ukochanej córki Klary i oczekiwaniem na narodziny drugiego dziecka. Nadal pozostaje aktywna zawodowo, bierze udział w treningach oraz nie zapomina o fanach i fankach, którzy obserwują jej profil na Instagramie. 8 marca z okazji Dnia Kobiet Lewandowska opublikowała wpis z życzeniami dla swoich wielbicielek.

Anna Lewandowska pokazała Klarę i złożyła życzenia fankom

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się nowe zdjęcie z ukochaną Klarą. Trenerka w emocjonalnym wpisie złożyła fankom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Podkreśliła, jak silne i zdolne do poświęceń są kobiety.

- Od zawsze na tym świecie kobieta łączy wiele ról. Kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna, mogę wymieniać w nieskończoność (...) Dzisiejszy dzień jest dobrą okazją, żeby pomyśleć, jakie naprawdę jesteśmy, a nie jak chciałybyśmy być postrzegane. W tym dniu życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń - to jest podstawa równowagi i harmonii. Tego nam wszystkim życzę w naszym Dniu Kobitki - napisała Anna.

 Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Urocze zdjęcie Roberta z córką

Wielbicieli "Lewej" nie kryły zachwytu i wzruszenia. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Przepiękny i mocny post. My kobiety mamy te moc w sobie i wielką miłość. Kobietą być. Wszystkiego, co najlepsze dla nas kobiet.

- Piękna, prawdziwa i wyczerpująca "definicja" kobiety. Cudownego Dnia Kobiet dla Was - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF