Zamknij

Anna Lewandowska zmęczona i z workami pod oczami. Fani zmartwieni: "Wszystko w porządku?"

Patrycja Chudolińska
31.01.2020 21:16
Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska jest w ciąży. Trenerka nie zwalnia jednak tempa i wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Niedawno rozpoczął się kolejny obóz treningowy organizowany przez żonę Roberta Lewandowskiego. Wygląd Ani zaniepokoił jej obserwatorów.

Anna Lewandowska na obozie treningowym

Anna Lewandowska organizuje kolejny obóz treningowy dla mam z dziećmi. Trenerka sama jest w 6. miesiącu ciąży, co z pewnością odbija się także na jej samopoczuciu. Mimo niedogodności żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna, regularnie trenuje i prowadzi zajęcia dla swoich podopiecznych. Ostatnio jednak wygląd Lewandowskiej zaniepokoił jej obserwatorów na Instagramie. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym nie prezentuje się zbyt dobrze.

Anna Lewandowska zmartwiła fanów swoim wyglądem

Na najnowszym zdjęciu Anna Lewandowska promuje produkt ze swojego sklepu. Uwagę fanów przykuła jednak twarz Lewej. Trenerka ma mocno podkrążone oczy, a spod makijażu da się dostrzec niepokojące cienie.

- Wszystko w porządku? Widać u pani cienie pod oczami.

- Proszę mi wybaczyć, ale ma pani strasznie zmęczone oczy na tym zdjęciu. Pozdrawiam serdecznie.

- Widać, że jesteś zmęczona - piszą zmartwione fanki.

Anna Lewandowska uspokaja jednak i twierdzi, że z jej zdrowiem wszystko w porządku.

- Kochani, jestem już prawie 10 dni na obozie. Odpocznę po nim, ale żeby nie było, czuję się bardzo dobrze, bo jak mówiłam kocham ten czas - odpowiedziała pod jednym z komentarzy.

Lewandowska przyznała, że po obozie czekają na nią zasłużone wakacje. Miejmy nadzieję, że przyszła mama faktycznie zdoła niebawem odpocząć.

RadioZET.pl/PCh