Zamknij

Anna Lewandowska zmęczona i bez makijażu. "Za mną trzecia noc bez snu"

Patrycja Chudolińska
17.01.2020 10:31
Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na polu zawodowym. Przychodzą jednak chwile, gdy macierzyństwo zmusza ją do odpuszczania pracy i skupienia się w pełni na dziecku. Trenerka zdradziła właśnie, że nie śpi od trzech dni - wszystko ze względu na jej córkę, małą Klarę.

Córka Anny Lewandowskiej jest chora

Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką i blogerką, ale przede wszystkim mamą. W 2017 roku powitała na świecie swoją pierwszą córkę, Klarę. To właśnie jej poświęca teraz większość czasu i uwagi. Okazuje się, że pociecha Lewandowskich jest chora.

- Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. Za mną trzecia nocka bez snu - zdradziła w krótkim wpisie na Instagramie Anna Lewandowska.

Gwiazda dodała, że szczęśliwie może liczyć na wsparcie męża. Życzyła fanom dużo zdrowia, bo "ono jest najważniejsze". Przyznała również, że na przeziębienie Klary stosuje rozgrzewające okłady ze smalcu z gęsi.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie bez makijażu

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, które obrazuje jej zmęczenie. Pokazała się z podkrążonymi oczami i bez makijażu. Fani życzą jej dużo siły w tym trudnym czasie.

- Biedulinka.

- Ania, dużo, dużo zdrowia i siły dla was!

- Oj tak, my mamy mamy moc z kosmosu. Dużo zdrówka wam wszystkim.

- Mamy mają moc... zdrówka dla Klary!

- Zdrowia i sił! Jeszcze więcej, a co tam.

My również życzymy Klarze szybkiego powrotu do zdrowia!

Zagłosuj

Obserwujesz Annę Lewandowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh