Zamknij

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. Pasuje jej taki kolor włosów? [FOTO]

15.07.2020 16:41
Anna Lewandowska ma nową fryzurę
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Trenerka odświeżyła cięcie i rozjaśniła kolor włosów. Nowa fryzura Anny Lewandowskiej robi wrażenie! Zobaczcie, jak żona Roberta Lewandowskiego prezentuje się po fryzjerskiej metamorfozie. 

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce odświeżyła cięcie i zafundowała sobie nowy kolor włosów. Żona Roberta Lewandowskiego nie ma już ciemnego brązu, lecz znacznie jaśniejszy odcień. Odmieniona Anna Lewandowska pochwaliła się fryzurą na Instastory. 

Anna Lewandowska błyskawicznie wraca do formy po porodzie. W maju 31-letnia gwiazda fitnessu urodziła córkę, której nadała imię Laura. Jak wyznała w jednym z wywiadów Anna, poród odbył się szybko i bez komplikacji, a Laura urodziła się całkowicie zdrowa, dzięki czemu obie mogły szybko opuścić szpital. Żony Roberta Lewandowskiego nie omijają typowe obowiązki świeżo upieczonej mamy, ale mimo to trenerce udaje się wygospodarować czas na treningi. Dzięki regularnym ćwiczeniom w ciąży Anna Lewandowska pochwaliła się niemal płaskim brzuchem już 17 dni po porodzie. Obecnie jej figura prezentuje się rewelacyjnie. Kilka dni temu, podczas zagranicznych wakacji,  "Lewa" pochwaliła się szczupłym i umięśnionym brzuchem. 

Anna Lewandowska w bikini. Pokazała brzuch dwa miesiące po porodzie [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Trenerka rozjaśniła kolor włosów

Coraz bardziej smukłe ciało to nie jedyna zmiana, jaką daje się zauważyć w wyglądzie trenerki. Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Na Instastories pojawiło się zdjęcie, na którym "Lewa" ma eleganckie miodowe refleksy. Uwagę zwraca także nowa stylizacja fryzury z grzywką - subtelne fale miękko układające się na ramionach. W takim wydaniu gwiazda pozowała do najnowszej sesji zdjęciowej, na której planie towarzyszyła jej córki, Klara i Laura

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska prezentuje się w odświeżonej fryzurze. Pasuje jej taki jasny odcień? 

anna lewandowska fryzura
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
anna lewandowska 333
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
lewan
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Posłuchaj podcastu