Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. „Wyglądasz jak Doda”

09.11.2018 11:04

Anna Lewandowska zaskoczyła internautki swoją nową fryzurą. Przyzwyczaiła wszystkich do długich włosów bez grzywki. Jak prezentuje się w nowej wersji?

Anna Lewandowska nowa fryzura grzywka fot. Instagram

Od dawna Anna Lewandowska nosiła długie, cieniowane włosy. Nie miała grzywki, co z pewnością ułatwiało jej ujarzmienie włosów podczas treningów. Związanie ich w kucyk wystarczyło, by nie wpadały jej w oczy w trakcie ćwiczeń. Teraz, jak widać, trenerka zapragnęła odmiany. Postawiła na bardzo lekką, sięgającą brwi grzywkę. Nowe obcięcie dodaje jej uroku i sprawia, że wygląda jeszcze bardziej dziewczęco.

Anna Lewandowska: nowa fryzura to zapowiedź zmian

„Zmiany, zmiany” – tak Lewandowska komentuje krótko swoją nową fryzurę. Ciekawe, co takiego zapowiada.

1

Lewandowska jak Doda?

W zaledwie kilkanaście godzin pierwsza fotka Ani z grzywką doczekała się prawie 120 tysięcy polubień. Nie wszyscy fani są jednak zachwyceni tą zmianą. Wiele osób uważa, że Lewandowska wyglądała lepiej bez grzywki. Niektórzy piszą, że przypomina teraz Agnieszkę Więdłochę, Annę Muchę albo Dodę.

„Przypominasz mi Aniu troszkę Agnieszkę Więdłochę” – pisze jedna z internautek. Druga odpowiada: „Wygląda raczej na Dodę”. „Podobna jesteś do Anny Muchy” – dodaje ktoś inny.

RadioZET.pl/SA

Oceń