Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska znów skrytykowana za świetną sylwetkę

26.06.2017 14:21

Kiedy Ania Lewandowska podzieliła się w sieci zdjęciem swojego umięśnionego brzucha, którym pochwalić się może na kilka tygodni po porodzie, od razu została skrytykowana za to, że wpędza inne kobiety w kompleksy. Głos w tej sprawie zabrała kolejna osoba - pisarka Sylwia Chutnik.

Anna Lewandowska znów skrytykowana fot. Instagram

Ania Lewandowska wraca do formy po porodzie. Co pewien czas dzieli się z fankami zdjęciami na Instagramie oraz komentarzami i podpowiedziami, w jaki sposób ćwiczyć na krótko po urodzeniu dziecka. Trenerka coraz więcej ćwiczy, ale cały czas przestrzega przed zbytnim forsowaniem się świeżo upieczonych mam. Niedawno pokazała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje umięśniony brzuch. Od razu pojawiły się komentarze, że ćwiczenia w jej stanie nie są dobre. Wśród osób krytykujących Anię Lewandowską była m.in. Paulina Młynarska, która zarzuciła trenerce, że epatując wysportowanym ciałem tuż po porodzie wpędza inne kobiety w kompleksy.

Teraz opinię na temat "kaloryfera" Ani Lewandowskiej wyraziła też pisarka i aktywistka Sylwia Chutnik. Choć nie wyraziła swojej krytyki bezpośrednio, to jednak wskazała, że Polki mają już dość "wciskania im nieustannych zadań do zrobienia w imię "szczęścia"" - powiedziała w wypowiedzi dla Wysokich Obcasów.

"Od kilku dni obserwujemy dyskusję dotyczącą tego, czy pokazywanie fit ciała jest opresyjne, czy motywujące (...). Najbardziej oberwało się Annie Lewandowskiej, ale mam wrażenie, że zdjęcie jej wyćwiczonego kaloryfera przelało czarę goryczy u niektórych kobiet" - stwierdziła. Dodała, że jej zdaniem styl życia, który prezentuje Anna Lewandowska, dla wielu kobiet nie może być żadną motywacją. "Bo co to za motywacja dla kobiety, która właśnie urodziła dziecko z niepełnosprawnością? Ma wstać jeszcze wcześniej rano i zrobić sobie fotkę w bikini? Co to za motywacja dla ludzi żywiących się w najtańszych hipermarketach, bo nie stać ich na ekobioglutenfree owsianki z owocami zbieranymi o wschodzie księżyca?" - pyta Chutnik.

Ciekawe, co na ten temat powiedziałaby Ania Lewandowska.

Zgadzacie się z opinią Sylwii Chutnik?

RadioZET.pl/SA

Oceń