Zamknij

Anna Lewandowska została jurorką w niemieckim show. Będzie wybierała Miss

Judyta Wanicka
27.01.2020 13:11
Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska zasiądzie w jury konkursu Miss Niemiec 2020, który odbędzie się 15 lutego. Żona Roberta Lewandowskiego będzie jedną z siedmiu jurorek. W składzie nie będzie ani jednego mężczyzny.

Anna Lewandowska odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Trenerka od lat dzieli życie między Warszawą a Monachium, gdzie na co dzień gra w klubie Robert Lewandowski. Jej książki i plany treningowe cieszą się u zachodnich sąsiadów sporą popularność. Jest także popularną bohaterką kolorowej prasy, która pilnie śledzi jej życie prywatne. O sporej popularności Anny Lewandowskiej w Niemczech świadczy fakt, że trenerka została zaproszona do jury w wyborach Miss.

Anna Lewandowska w jury Miss Niemiec 2020

Już 15 lutego Anna Lewandowska zasiądzie w jury konkursu Miss Niemiec 2020. Tegoroczna edycja jest bezprecedensowa, ponieważ w składzie jurorskim nie będzie ani jednego mężczyzny. Nie będzie to także typowy konkurs piękności. Organizatorzy chcą, by kandydatki nie były oceniane za wygląd, lecz charakter, osobowość i swoje pasje.

Finałowa gala będzie miała miejsce 15 lutego w hali widowiskowej Europa-Park Arena w Rust. Oprócz Anny Lewandowskiej w jury zasiądą m.in. Dagmar Wöhrl, polityk w rządzie Angeli Merkel i Miss Niemiec '77, znana niemiecka influencerka Ann-Katrin Schmitz oraz prezenterka telewizyjna Frauke Ludowig.

finaleww
fot. www.missgermany.de/screen
Zagłosuj

Kogo lubisz bardziej:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw