Zamknij

Ojciec Anny Lewandowskiej o relacjach z córką

Redakcja
19.03.2018 12:45
Ania Lewandowska
fot. Eastnews

Przez długie lata Anna Lewandowska nie miała kontaktu ze swoim ojcem, który zostawił mamę trenerki, ją i jej brata. Teraz jednak chyba doszło do przełomu w relacjach. W tygodniku „Dobry Tydzień” Bogdan Stachurski odniósł się do słów córki.

Anna Lewandowska. Ojciec Bogdan Stachurski o relacjach z córką

Anna Lewandowska kilka razy powiedziała w wywiadach, że ona i brat nie potrafili wybaczyć ojcu porzucenia rodziny. Mama Ani — Maria Stachurska — została sama z dwojgiem dzieci, dwunastoletnią Anią i dwa lata młodszym od niej Piotrem.

— Wcześniej miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Nie brakowało na podstawowe wydatki. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły, chodziłam w dziurawych butach zimą — wyznała jakiś czas temu Anna Lewandowska w programie „W roli głównej” Magdy Mołek.

Wydawało się, że — jak to często bywa — nic nie jest w stanie pogodzić Ani z ojcem. Wszystko wskazuje jednak na to, że doszło do przełomu. — Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja — powiedział w rozmowie z magazynem „Dobry tydzień”. Zapytany, czy utrzymuje kontakt z Anią, odpowiedział: — Tak. Ale już więcej nic nie powiem. To moja prywatna sprawa — zdradził Bogdan Stachurski podczas konferencji serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”, dla którego pracuje jako operator.

RadioZET.pl/SI