Zamknij

Anna Maria Sieklucka odsłoniła ciało w bikini. Fotografia rozgrzała fanów [FOTO]

17.06.2021 13:49
Anna Maria Sieklucka
fot. Tricolors/ East News

Anna Maria Sieklucka odpoczywa na egzotycznych wakacjach. Aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami gorącym zdjęciem w bikini. Wielbiciele gwiazdy "365 dni" byli zachwyceni wakacyjnym ujęciem.

Anna Maria Sieklucka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z wakacyjnego wypoczynku. Gwiazda, która wróciła ponownie na plan "365 dni" zamieściła na swoim profilu gorące ujęcie w bikini, odkrywając zgrabne i szczupłe ciało. Zdjęcie wywołało furorę wśród jej obserwujących, którzy zasypali Anię komplementami w komentarzach. "Zachwycająca", "hot", "piękna" - komentowali wielbiciele gwiazdy "365 dni".

Zobacz też:365 dni: Anna Maria Sieklucka o najtrudniejszej scenie erotycznej. "Chciało mi się wymiotować"

Anna Maria Sieklucka odsłoniła ciało w bikini. Fotografia rozgrzała fanów [FOTO]

Trzeba przyznać, że tego typu fotografie są rzadkością u Anny Mari Siekluckiej. Gwiazda zazwyczaj zamieszcza artystyczne, pełne uroku zdjęcia. Jednak zdjęcie w bikini jest subtelne i bardzo wysmakowane.

Anna Maria Sieklucka zadebiutowała na szklanym ekranie, występując gościnnie w jednym z odcinków "Na dobre i na złe". W 2020 roku dała się poznać widzom jako Laura Biel w filmie "365 dni", będącym ekranizacją erotycznej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Wiosną tego roku wzięła udział w czternastej edycji programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo", zajmując siódme miejsce.