Zamknij

Anna Maria Wesołowska przeszła operację mózgu. Spisała już testament

Judyta Wanicka
09.09.2019 16:43
Anna Maria Wesołowska
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/EASTNEWS

Anna Maria Wesołowska ma za sobą poważną operację onkologiczną, która uratowała jej życie. Gwiazda popularnego court show emitowanego na antenie TVN wyznała, że trzy tygodnie przed nagrywaniem nowych odcinków "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" musiała pilnie poddać się zabiegowi na mózgu.

Anna Maria Wesołowska przeszła operację onkologiczną

Anna Maria Wesołowska po kilku latach przerwy powróciła do telewizji z popularnym serialem paradokumentalnym "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Od 2 września program można oglądać na antenie TTV. Fani charyzmatycznej prawniczki z pewnością ucieszyli się, że znowu będą mogli oglądać ją, jak sprawnie rozstrzyga skomplikowane sprawy sądowe. Jednak mało kto wie, że Anna Maria Wesołowska ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Niedawno gwiazda musiała poddać się poważnej operacji onkologicznej mózgu.

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Anna Maria Wesołowska wyznała, że trzy tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć, trafiła na stół operacyjny. W wyniku zabiegu część jej twarzy została sparaliżowana, co przełożyło się na widoczne zmiany w wyglądzie. Niestety prawniczka nie uniknęła złośliwych komentarzy, w których sugerowano, że jej zmienione rysy są skutkiem nieudanej operacji plastycznej. 

Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. I mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę - wyznała.

Sędzia nie zdradziła, o jaką chorobę chodziło, lecz z jej słów wynika, że stan był bardzo poważny i zagrażał życiu. Gwiazda do tego stopnia nie była pewna wyniku zabiegu, że przed pójściem do szpitala zdecydowała się spisać testament.

Anna Maria Wesołowska straciła męża

To jednak nie koniec nieszczęść, jakie w ostatnim roku spotkały Annę Marię Wesołowską. Gwiazda TTV niedawno została wdową. Jej mąż, Ryszard, zmarł po ciężkiej chorobie. W tym roku świętowaliby pięćdziesiątą rocznicę ślubu.

Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż w bardzo dramatycznych sytuacjach. Nie umiem o tym mówić, czuję się jakbym była jedynie połówką. Pięćdziesiątą rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda. Takie życie - wyznała ze smutkiem. 

Na szczęście w ciężkich chwilach Anna Maria Wesołowska może liczyć na wsparcie ukochanych córek i wnuków.

Byłam na urlopie. Ani jeden dzień spędzony samotnie. Nie ma odpoczynku, pięcioro wnucząt, trudno powiedzieć o urlopie - mówiła w wywiadzie.

Zagłosuj

Lubisz program "Sędzia Anna Maria Wesołowska"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW