Zamknij

Anna Markowska z "Top Model" chorowała na raka. "Przez dwa lata nie mogłam mówić"

22.09.2020 18:57
Anna Markowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Anna Markowska z "Top Model" w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej chorobie. Modelka zachorowała na złośliwy nowotwór głowy. Walka o zdrowie i życie dziewczyny trwała aż cztery lata. W telewizyjnym wywiadzie wyznała, jakie emocje towarzyszyły jej w tym trudnym czasie.

Anna Markowska fanom "Top Model" znana jest z 7. edycji, w której zajęła 3. miejsce. Piękna modelka przed udziałem w programie walczyła z okrutną chorobą. Ania zachorowała na złośliwy nowotwór głowy. Walka o życie i zdrowie Ani trwała aż cztery lata. W trakcie leczenia Markowska przeszła pięć operacji oraz dwa przeszczepy. Nie mogła też normalnie oddychać i jeść. Przez jakiś czas miała problem z mówieniem.

Ania w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym trudnym dla niej czasie. "Bałam się, jak poradzi sobie z tym moja mama. To były myśli dotyczące tego czy przeżyję, czy to już koniec. Było we mnie jednak takie zawzięcie, że dam radę" - opowiadała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Top Model: Anna Markowska opowiedziała o swojej chorobie. Modelka przeszła nowotwór

Ania podkreśliła, że choroba zabrała jej cztery lata życia. Na szczęście pomógł jej program "Top Model", który pomógł zbudować jej pewność siebie.

"Przez cztery lata nie pracowałam, przez dwa nie mogłam mówić i się dopiero tego uczyłam. Poszłam do "Top Model", podczas którego udało mi się zbudować swoją pewność siebie i nauczyłam się radzić sobie z oceną ludzi" - powiedziała.

Na Instagramie Ani można zobaczyć, że modeling jest jej wielką pasją, lecz nie tylko. Modelka kocha sport, szczególnie jogę i boks, a naj jej profilu nie brakuje licznych zdjęć z treningów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl