Zamknij

Finalistka "Top Model" specjalnie została w Azji na czas epidemii. Zdradziła powód śmiałej decyzji

Judyta Wanicka
20.03.2020 16:28
Finalistka "Top Model" specjalnie została w Azji na czas epidemii. Zdradziła powód śmiałej decyzji
fot. Instagram:@annamarkowska_official

Anna Markowska z "Top Model 7" utknęła w Singapurze przez epidemię koronawirusa. Okazuje się, że świadomie zrezygnowała z powrotu do Polski. Finalistka show TVN zdradziła, co odwiodło ją od tego pomysłu. 

Anna Markowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w 7. edycji "Top Model". Wprawdzie nie udało jej się wygrać, ale i tak odnosi sukcesy w branży. Jest zapraszana do pokazów, kampanii reklamowych oraz odbywa sesje na całym świecie. Ostatnio miała okazję pracować w Singapurze. Pech chciał, że w tym samym czasie rozszalała się epidemia koronawirusa i zamknięto lotniska. Modelka miała przez moment okazję wrócić do domu, ale nie zdecydowała się na lot. W najnowszym wpisie na Instagramie wyjaśniał, dlaczego nie uciekła z Azji, gdzie pandemia zbiera największe żniwo.  

Top Model: Anna Markowska nie chce wracać z Singapuru do Polski 

Gwiazda "Top Model" poinformowała fanów, że wciąż przebywa w Singapurze. Wiadomość brzmi o tyle niepokojące, że jeszcze w lutym państwo było drugim co do liczby zakażonych ogniskiem koronawirusa w Azji. Sytuacja zdążyła się tam ustabilizować, głównie dzięki prędkiemu zablokowaniu lotów z Chin i przymusowej izolacji wszystkich przybywających z regionów objętych epidemią. Mimo to Anna Markowska wciąż nie może czuć się w pełni bezpiecznie. Nie myśli jednak o powrocie do Polski. 

Świadomie podjąłem decyzję o tym, aby zostać w Singapurze - wyznała na Instagramie. Wiedziałam, że zamkną mi wkrótce lotnisko i tym samym możliwość powrotu, wciąż nie wiem na jak długo. Jednak w Polsce nie było możliwości zrobienia badania pod kątem wirusa od razu po moim powrocie, możliwość prywatna również już była nieaktualna, to zadecydowało ostatecznie o tym, że nie mogłam zaryzykować zdrowia moich najbliższych - wyjaśniła modelka. 

Finalistka "Top Model" zaapelowała do fanów o pozostanie w domach i dbanie o siebie w tym trudnym czasie. 

Jeśli jesteś w swoim domu z rodziną, ciesz się i wiedz, że jesteś w najlepszym dla siebie miejscu. Dbajcie o siebie nawzajem, pilnujcie siebie nawzajem, motywujcie i rozśmieszajcie jeśli trzeba, ale nie odpuszczajcie teraz! Walka nie skończona! Zostańcie silni i mądrzy. I przypominam jak zawsze, dbajcie o uśmiech na buziach, to ważne! Zróbcie to dla swoich najbliższych - poprosiła swoich wielbicieli Anna Markowska. 

Przypomnijmy, że w podobnej sytuacji znalazła się Klaudia El Dursi, która przez pandemię utknęła na Bali. Jeszcze przed tygodniem problem z powrotem do Polski miała Iga Krefft z "M jak miłość". Na szczęście aktorce udało się załatwić lot do kraju. 

Zagłosuj

Izolujesz się w domu w czasie epidemii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw