Zamknij

Anna Mucha bez makijażu. Zdradziła też, jak spędza czas w domu [FOTO]

Sylwia Wamej
19.03.2020 17:18
Anna Mucha
fot. Kamil Piklikieiwcz/ Eat News

Anna Mucha opublikowała domowe zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu. Gwiazda zdradziła też, jak spędza czas w domu w związku z pandemią koronawirusa.

Anna Mucha bez makijażu. Pokazała, jak spędza czas w domu

Anna Mucha dołączyła do akcji "zostań w domu". W związku z pandemią koronawirusa gwiazda postanowiła zostać w domowym zaciszu. Gwiazda, która zazwyczaj nosi dość mocny  makijaż, postanowiła z niego calkowicie zrezygnować. 39-letnia aktorka zdradziła też, w jaki sposób spędza czas w domu. Jak się okazuje, aktorka "M jak miłość" ratuje się audiobookami.

"Słuchacie audiobooków ? nie wiem jak by wyglądał ten czas z dziećmi w domu, gdyby nie audiobooki! Ja gorąco polecam Harrego Pottera z wspaniałym Piotrem Fronczewskim! A ja sama słucham Nosowskiej, "A ja żem jej powiedziała" - napisała aktorka w najnowszym wpisie.

Koronawirus: Programy rozrywkowe zawieszone

Anna Mucha dała się ostatnio poznać jako ostra i wymagająca jurorka programu "Dance Dance Dance". Przypomnijmy, że w związku z obecną sytuacją panującą w Polce, program "Dance Dance Dance" został zawieszony. Tymczasowo zdjęty z anteny został również "Taniec z gwiazdami". Program powróci na antenę Polsatu jesienią.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW