Zamknij

Anna Mucha bierze ślub? Zaskakujące doniesienia tabloidu

29.09.2020 16:42
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha, zdaniem jednego z tabloidów, jest zaręczona z Jakubem Wonsem. Według informatora para zdecydowała się na ślub. Dowodem ma być pierścionek, który sfotografowali papazzi podczas wakacyjnego wypadu zakochanych.

Anna Mucha od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktorka, prezenterka i osobowość telewizyjna zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak", po czym szybko wspięła się po szczeblach aktorskiej kariery. Na swoim koncie ma rolę w "Liście Schindlera", "Pannie Nikt", a także kasowych komediach "Chłopaki nie płaczą" oraz sensacyjnych "Młodych wilkach 1/2". Widzowie pokochali ją za rolę Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym gra od 2003 roku.

Ania znana jest nie tylko z aktorskiego talentu, ale także śmiałych wypowiedzi i wizerunku, który jest szczery i nie pozostawia wątpliwości co do poglądów gwiazdy. Nie bez znaczenia jest także działalność byłej partnerki Kuby Wojewódzkiego, która nie wstydzi się swojego ciała i często publikuje w sieci odważne zdjęcia. Mogliśmy oglądać Muchę topless, w zmysłowej bieliźnie czy strojach kąpielowych. Ostatnio jednak Ania ma poświęcać się związkowi z Jakubem Wonsem. Zdaniem tabloidu "Dobry Tydzień" para postanowiła zrobić kolejny krok i zaręczyć się.

 Anna Mucha w gorącej sesji zdjęciowej. Fani: "Emanujący seksapil" [FOTO]

Anna Mucha zaręczona? Tabloid pisze o pierścionku na palcu aktorki

Plotki o ślubie Anny Muchy pojawiały się wiele razy. Przypomnijmy, że aktorka ze związku z Marcelem Sorą ma dwójkę dzieci, córkę Stefanię i syna Teodora. Obecnie Ania ma być w szczęśliwym związku z 38-letnim Jakubem Wonsem, aktorem znanym między innymi z "Klanu" i "M jak Miłość". Zdaniem "Dobrego tygodnia" ich relacja weszła na nowy poziom, zakochani mieli się zaręczyć. Dowodem ma być pierścionek widoczny na zdjęciach ze wspólnego urlopu. Jakub także ma nosić obrączkę symbolizującą zaręczyny.

- Ślubne "tak" jest już kwestią czasu - czytamy na łamach "Dobrego tygodnia".

Oczywiście medialne doniesienia nie zawsze okazują się prawdą, a często są dementowane. Czas pokaże, czy Anna Mucha po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu.

 "Nietrzeźwa" Anna Mucha w programie Kuby Wojewódzkiego. Nagranie jest hitem! [WIDEO]