Zamknij

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów razem. Gwiazdor zadba o sprawy zawodowe byłej ukochanej

Sylwia Wamej
11.02.2020 18:35
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Jak się okazuje, będą się spotykać, ale zawodowo. Gwiazdor TVN otwiera agencję influencer marketingu i będzie rezprezentować sprawy zawodowe wielu gwiazd, w tym Anny Muchy.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów razem. Tym razem będą się spotykać zawodowo

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Byli zakochani nie wrócili do siebie, a ich spotkania będą mieć charakter zawodowy.

Jak się okazuje, gwiazdor TVN postanowił otworzyć agencję influancer marketingu, gdzie pomagać będzie gwiazdom w obszarze socjal mediów. Wojewódzki agencję założył z Konradem Stachurskim, byłym Pr-owcem Polsatu. Z usług Wojewódzkiego skorzystają takie gwiazdy, jak m.in. Magda Gessler, Antoni Królikowski, Michał i Aleksandra Żebrowscy i Anna Mucha.

Jak powiedział w rozmowie z branżowym serwisem Wirtualne Media.pl  Konrad Stachurski, do współpracy zostali zaproszeni znani, którzy w przestrzeni social media będą łamać stereotypy.

"To silne marki w szeroko pojętej przestrzeni publicznej. Myślę, że jeszcze kilka dni temu nikt nie kojarzyłby nazwiska Żebrowski czy Królikowski z obszarem influencerskim. A my pokazujemy, że to możliwe. To kameralny koncept butikowy. Nasze "biuro" to laptop, WiFi, telefon z kontaktami i kreatywne podejście. Plus nasi partnerzy. Reprezentujemy ich wyłącznie w przestrzeni social mediów" - zaznaczył współzałożyciel agencji.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Kiedy się rozstali?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki kilka miesięcy temu umówili się na spotkanie, co zresztą Anna Mucha zaznaczyła na swoim instagramowym profilu. Później sam Kuba Wojewódzki podsycał plotki o ponownym zejściu z Anną Muchą, publikując na swoim Instagramie wspólne zdjęcia z byłą dziewczyną.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli ze sobą pięć lat. Rozstali się w 2007 roku, jednak po latach, jak widać, wciąż mają ze sobą dobre relacje.

RadioZEt.pl/SW

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów: